Бодибилдинг суплементи

storm03m

А.К.А Комплексаш
Член од
9 јуни 2018
Мислења
315
Поени од реакции
334
Зедов од олимп протеинпт Whey Protein Complex, чисто за проба а и мала паковка 700г, вкус дупло чоколадо. Вкусот е екстра, не е преблаг, не праи пена, и баш е чоколаден. Иначе другите вкусеви се одвратни, овој ме изненади, затоа и пишам тука.
 
Член од
22 јуни 2010
Мислења
3.594
Поени од реакции
5.373
C4 Original 60 дози за 2k во Hardcore Shop, а по нет е 50 долари. Нешто не ми штима тука.
 
Член од
15 јуни 2013
Мислења
1.073
Поени од реакции
1.439
На кој му е досадно.

 

storm03m

А.К.А Комплексаш
Член од
9 јуни 2018
Мислења
315
Поени од реакции
334

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
8.756
Поени од реакции
16.616
@martin01 мислам го пиел, така како да имам запаметено.
Ќе го земам каков сака нека е ќе го испијам :) поарен е сигурно од оној без вкус, а цената му иди како тој без вкус :)
 

storm03m

А.К.А Комплексаш
Член од
9 јуни 2018
Мислења
315
Поени од реакции
334
Ќе го земам каков сака нека е ќе го испијам :) поарен е сигурно од оној без вкус, а цената му иди како тој без вкус :)
Епа ќе кажеш каков е.
Џеј Катлер: I dont eat for taste, i eat for function. Ќе се вадиш на ова.:D;)
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom