Бесплатен аранжман за 500 лица за квалификацискиот турнир во Гетеборг!

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
М

Мартин`

Гостин
Гледам од Велес доста што се избрани се ок луѓе значи не се партиски избрани во тоа гарантирам, сепак има доста дупли можеби и непостоечки имиња па ништо чудно на тие места да ставаат нивни луѓе сепак во глобала во ред е. Освен тоа што ме нервира дека се пријавуваат луѓе кои уште од старт знаат дека нема да одат а само зимаат место на листата на оние што навистина сакаат да одат, така беше во Белград горе-доле така и е сега.. минатиот пат 50-50% можеби беа машки/женски избрани одприлика а во возот немаше повеќе од 20 девојчиња важно пола пола беа.. ах бе ни самите незнаат што прават.

Немам ништо против женските зошто има некои позагреани и од машките, али што се пријавуваш кога знаеш дека нема да одиш!
 

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.530
Поени од реакции
13.903
Ме извлекоја!!:vozbud: Штета што немам 100 евра, само пет со крајни маки одкопав... :(
уживај бе.. со 46 круни имаш Биг Мек мени во МекДоналдс! и плус имај во предвид дека кечапот овде е гратис! :D
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Не бе,па нели сум ја партиски пиун и вмровски гзолижач :) А и на Грујо дудлач .Да бев прв на список ќе бев,ама не сум бе цуци-буци за твоја жалост.
Затоа велам дека не те бива. На толку бацување газови да не те извлечат, утепај се :icon_mrgr:
Ситна риба си ти Цитронче, ситна небитна.
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.282
Поени од реакции
16.309
Шубао девојче од Тетово е извлечено, мх, мх :love:
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.759
Поени од реакции
9.882
Затоа велам дека не те бива. На толку бацување газови да не те извлечат, утепај се :icon_mrgr:
Ситна риба си ти Цитронче, ситна небитна.
Што да правам,не ме бива..ај ќе ти дојде тебе Баци, па може покрај тебе и ја ќе ќарам некој гратис превоз :icon_mrgr: .
--- надополнето: 3 април 2012 во 23:58 ---
Ме извлекоја!!:vozbud: Штета што немам 100 евра, само пет со крајни маки одкопав... :(
Те ебам вмровецот па тебе.
 
Член од
13 февруари 2008
Мислења
231
Поени од реакции
160
Сите јадете гом*на дека е партиски и пак се пријавувате. Преку такво со лотарииве, доста беше. 100 души,500 ... неможам да го гледам веќе директорон на Агенцијана као држи лекции за понашање при влегување у бус, воз , авион и сл.
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Ајде со среќа на тиа што ги извлекоја и со памет у глава бес проблеми таму :X3::)
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.172
Каде бе со автобус 2500км, има ли некој нормален у државава?
Па 2 дена сигурно ќе треба да патуваат. Нема многу граници, само Македонија/Србија и Србија/Унгарија, после имаат „отворен пат“. Ама сепак, не е ова авто со 4 души, па да возиш 150/60 km/h, автобусот сигурно нема да иде повеќе од 130, плус нашиве какви се...
Ако можат иселениците со редовна линија, можат и 'фанатиците'.
http://www.teotravel.com/avtobuska_linijas/index/35
--- надополнето: 4 април 2012 во 01:02 ---
Шубао девојче од Тетово е извлечено, мх, мх :love:
Христина или Андријана?:P
 

Пеце

Пелистер-Битола
Член од
16 септември 2009
Мислења
4.270
Поени од реакции
5.112
Да не има некој пак да е по 5-6 пати извлечен ?? :D
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.982
Поени од реакции
5.594
Што е она 70% девојки избрале... :pos:
Гледам пак им се повторуваат некои исти, не ми е јасно зашто не прават регистрација по број на пасош... Ќе ги видам после дали по 500 пати ќе се пријавуваат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom