Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
6 јуни 2009
Мислења
3.094
Поени од реакции
445
Zaebaniot
Напрај вака: Симни најнов драјвер за Geforce од странците на Nvidia.
Избриши го тпј што го имаш, избричи некој посебен PhysX фрајвер ако имаш. Се избрши. И нормално ќе ти побара рестарт. Направи го тоа. Сними го најновиот драјвер што го симна. Пак рестарт. Не чепкај драјвери во следните 6 месеци.
 
С

Спенсер

Гостин
дајте ми проверен линк/торент од неро...било која верзија...6/7/...било која само да е проверено..(по можност со сериал и крак и без вирус:vozbud:)
 
Член од
26 февруари 2007
Мислења
145
Поени од реакции
2
вака пошо поима немам може ли некој да ми каже торенти како шо?????? од кај го симнам тоа со торентите... а да и програм некој за монтирање клипчиња однапрет ви благодарам
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
721
Поени од реакции
40
вака пошо поима немам може ли некој да ми каже торенти како шо?????? од кај го симнам тоа со торентите... а да и програм некој за монтирање клипчиња однапрет ви благодарам
Eпа вака террент ти е програмче за спуштање има филмови на торрент гo спушташ торрентот од филмот потоа го пушташ на програмата торрент и филмот се донлодира сам.
Еве ти линк да ја спуштиш програмата
http://www.bittorrent.com/btusers/download/complete?os=win
 

m.marko21

-STR8-
Член од
16 мај 2008
Мислења
1.177
Поени од реакции
75
вака пошо поима немам може ли некој да ми каже торенти како шо?????? од кај го симнам тоа со торентите... а да и програм некој за монтирање клипчиња однапрет ви благодарам
Програма за симнување на торенти, повели
Програма за монтирање на клипчиња, наједноставна ти е Windows movie maker, ja имаш во старт менито.
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.783
Поени од реакции
4.018
Дали има некоја програма за да може да ми отвара GIF слики?
Зашо ијам само микрософт офис пикчр менаџер а онаа најосновнана програма ја неам...
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.250
Поени од реакции
1.562
M

Mr.InF3ction

Гостин
Дали има некоја програма за да може да ми отвара GIF слики?
Зашо ијам само микрософт офис пикчр менаџер а онаа најосновнана програма ја неам...
хахахах ајdе и јас да бидат 4 ... во случај ако некој линк од тие горе не работи.. по пп фул верзија
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Некоја програма за сечење песни,побрзо ако може....:smir:
 
А

Ајсшутер

Гостин
Дајте Daemon Tools или друг сличен програм само без вируси симнав до сега 3-4 и во сите тројан наоѓа.
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom