Stefan_g
Поени од реакции
40

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Дај бе не ми давај вакви линкови од гугл и ја знам да побарам. Ако даваш давај асални линкови,плус не работат и двете песни.
  В
  Ама ме заеба малку а?Не ти чини песнава,не работи.
  Абе јас знаеш како ги симињам преку Rapid Share Downloader MajorShare си ги копирам сите линкови и си кулирам :) си испаѓам надвор и компјутерот со работи не го исклучувам ни навачер и си се симињаат преку тој прогтам сами си продолжуваат не треба еден дел да симињаш па да чекаш за друг само ги копираш сите линкови и немаш гајле се ссимиња само Поздрав.....
  друже не е таа таа ја имам друга е ..ама nvm фала што се потруди ја најде другар ми :)
  кје видам дали е таа..ама не ми се верувам мислам дека ја имав таа ај пак ке видам. иначе за [] ке ти дадам :)
  Хахаха, бачко Стив Наумов школото у Битола е коа ќе стигнеш кај 2 паркови коа идеш од саатот по Цар Самоил улица, штом стигнеш кај парковите школото е на 2 минути од нив коа ќе ги заминеш парковите одма се глеа школото.

  Али куќата со крстот е срушена лани, градат ново нешто, ваљда зграда, откако сум поминал задњи пут.
  T
  Епа среќен роденден све најубаво :)
  алфата мислам дека беше 10 коња појака од твојот форд?ќе те тепа друже,немат врска годините,алфа си е алфа,права спортска кола е...ако е ептен крнтија издувана тркај се,или ако детето не знае да тргне остро,или ако не знае да шалта ТРКАЈ МУ СЕ :)
  -поздрав
  И? како е количето?:)
  -читав негде си сакал да се тркаш...ја не би се тркал,би си го возел онака за мерак...колку ќе го чуваш толку ќе го имаш,нели?:)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom