Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Друже, се надевам дека ace_elemeNt ти завршил работа... Како и да е, сакав да кажам (можда и знаеш за ова) имаш и опција да пребаруваш низ Rapid Share

* Rapid Share Searching.

====================================================

Да не зане некој добар .pdf конвентор ? Поточно, текстот што ми е напишан во Word да можам да го зачувам како .pdf формат ?

Еве http://www.softpile.com/Business/Applications/Review_20422_index.html
 
Член од
16 септември 2008
Мислења
26
Поени од реакции
6
Едно мало програмче...

Mi treba edno programce za da mozam da snimam so se slucva na desktop vo momentot.
Pozz:)
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Mi treba edno programce za da mozam da snimam so se slucva na desktop vo momentot.
Pozz:)
Јас ја користам Camtasia Studi и искрено мислам дека е најдобра
еве ти линк http://www.brothersoft.com/camtasia-studio-51992.htm
P.S. не си морал да отвораш нова тема за оваа програма, има веќе таква тема кај што можеш да си побараш каква било програма :helou:
 
Член од
9 ноември 2007
Мислења
9.327
Поени од реакции
1.334
Ефикасна мала програма
ZD Soft Game Recorder
линк знаеш кај треба да бараш....ако си љубител да се снимаш во играњето игри
 

Devil-King

Пациентот од Бардовци
Член од
3 февруари 2007
Мислења
1.009
Поени од реакции
67
Moжеби има некој побарано за истово претходно али премногу постови има па ептен време ќе ми одземи.

Од коа го преинсталирав Windowso, компјутерот ми свири Стерео а сараундот е приклучен ко шо треба. Е сеа програмава не ми текнува како се викаше точно длаи X Sarraund, дали X3D saraund, врска неам а знам од неа подесував ефекти,Стерео или сараунд да е јачина на звучниците посебно.Ако можи некој да ми кажи шо програмче да симанам ептен фала.
П.С. Звучната ми е АC`97
 

Devil-King

Пациентот од Бардовци
Член од
3 февруари 2007
Мислења
1.009
Поени од реакции
67
Дај бе најдете некое програмче од вчера чекам итно ми е!!!!
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Moжеби има некој побарано за истово претходно али премногу постови има па ептен време ќе ми одземи.

Од коа го преинсталирав Windowso, компјутерот ми свири Стерео а сараундот е приклучен ко шо треба. Е сеа програмава не ми текнува како се викаше точно длаи X Sarraund, дали X3D saraund, врска неам а знам од неа подесував ефекти,Стерео или сараунд да е јачина на звучниците посебно.Ако можи некој да ми кажи шо програмче да симанам ептен фала.
П.С. Звучната ми е АC`97
Па само инсталирај си ги драјверите што ти се од цедето од звучната/матичната и толку. После во START менито или во CONTROL PANEL ќе можеш да си подесуваш што сакаш.
 
К

*Каталонец*

Гостин
Ај ако сака некој да ми најде додаток за ГТА сан андреас или не знам точно што е ама знам дека има повеќе верзии српска,македонска,руска итн. тука има повеќе коли подобри итн па ако сака некој да ми ја најде српската :):helou:
 
Член од
31 август 2008
Мислења
501
Поени од реакции
38
здраво.ми треба batch compiler ама кракувана верзија..
ај плс ако има некој ПП нека пише или нека остави линк..
фала однапред :)
 

Hooligan

..The President...
Член од
9 февруари 2008
Мислења
2.358
Поени од реакции
701
здраво.ми треба batch compiler ама кракувана верзија..
ај плс ако има некој ПП нека пише или нека остави линк..
фала однапред :)
Имаш ПП...провери си таму..кажи дали е ОК..или пиши да бараме други “опции“.. :)
Позз
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom