Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.

The G-Man

Кепец
Член од
6 декември 2007
Мислења
501
Поени од реакции
12
за мене никој нема некоја програма за правење на 3д анимации?
 

диме

When Am I ?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
806
Поени од реакции
21
Член од
6 јануари 2008
Мислења
1.897
Поени од реакции
717
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
пишав 100 пати доунлоад фирефокс 2 ама 100-ти ми ја извади тројката и се изнервирав.......ја немаше ни на лајмвајрот(а што има па на тоа) енивеј фала и извинете за офтопик
:eek:ftopic:


Кога ќе бараш програма на гугл, напиши го во наводници, така ќе ти даде страни кај што се содржат сите клучни зборови коишто си ги напишал и нема шанси да не ти ја покаже програмата :helou:
 
Член од
12 септември 2008
Мислења
746
Поени од реакции
533
Programa za FREE calls to usa(od makedonija fala bogu), koristev oovoo , prvo imase 1 saat vreme za chat , pa go namalija na 15, pa sea skroz go isklucija mame mu ....


koristev voip stunt porano ali i toa go zaebaa

help ?

dajte be neso mora da ima ...:vozbud:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Programa za FREE calls to usa(od makedonija fala bogu), koristev oovoo , prvo imase 1 saat vreme za chat , pa go namalija na 15, pa sea skroz go isklucija mame mu ....


koristev voip stunt porano ali i toa go zaebaa

help ?

dajte be neso mora da ima ...:vozbud:
Ако мислиш да се јавиш од тука (од РС) па таму на ФИКСЕН телефон, тогаш :bip:

A иначе преку MSN, Skype, Yahoo..... можеш да си праиш муабетче и без пари, преку тастатура, преку микрофон, со камера.......
 
Член од
9 мај 2007
Мислења
27
Поени од реакции
0
Ако мислиш да се јавиш од тука (од РС) па таму на ФИКСЕН телефон, тогаш :bip:

A иначе преку MSN, Skype, Yahoo..... можеш да си праиш муабетче и без пари, преку тастатура, преку микрофон, со камера.......
јас зборувам преку Комјутер na Фиксен во Австралија и Америка преку MRTalk тие корисници што се имаа регистрирано пред 2месеци можи без бари да се јавуваат сеуште,а додуша сега бара пари за секоја нова регистрација:toe:
Пробајте со оваа програма можи уште да е беспари со незе не ми е проверена во последно време дали уште можи да се звони па кажете
internetcalls
http://rapidshare.com/files/145179262/setupinternetcalls.exe
 
Член од
12 септември 2008
Мислења
746
Поени од реакции
533
јас зборувам преку Комјутер na Фиксен во Австралија и Америка преку MRTalk тие корисници што се имаа регистрирано пред 2месеци можи без бари да се јавуваат сеуште,а додуша сега бара пари за секоја нова регистрација:toe:
Пробајте со оваа програма можи уште да е беспари со незе не ми е проверена во последно време дали уште можи да се звони па кажете
internetcalls
http://rapidshare.com/files/145179262/setupinternetcalls.exe

bravo za ova, fala mnogu :smir:
works just fine
 
С

Спенсер

Гостин
ми треба програмче за да направам ИНСТРУМЕТАЛКА, (она музиката со е, да направам музика, (гитари,бубнјеви,басови и слични срања) знаете некоје??
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
ми треба програмче за да направам ИНСТРУМЕТАЛКА, (она музиката со е, да направам музика, (гитари,бубнјеви,басови и слични срања) знаете некоје??
Acid Music stuido 6
Absynth 4.0.1
Ableton Live 6
Dance ejay
HipHop ejay
Techno ejay
FM8 1.0.1
Fruity Loops Studio
Reason 3.0
Reaktor 5

Се надевам ти помогнав во изборот :)
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Внимавајте какви линкови оставате, нареден пат ќе резултира со бан.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom