Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Zoothorts напиша:
кога заклучувам фолдер воопшто не покажува дека го имам т.е. како да е избришан и морам секогаш кога сум на компјутер да го отклучувам и кога ќе си одам да го заклучувам фолдерот што посочува дека е малце глупо....можеби и има некој дел што не сум го сватил ама сепак кога заклучив еден фолдер потоа отидов да видам дали кога ќе влезам во истиот ќе ми бара лозинка а кога отидов во мај документс тој фолдер го немаше и кога го отклучив се појави
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Фолдер лок е најглупата програма што може да постои, јас се заебав со неа , два фолдера ми ги снема а неможам ни да ја анисталирам програмата....коа го внесувам почетниот пасс ми дава ерор и се гасне програмата, никаква шанса немам да го избришам...ако имате решение дајте , све можно пробав и пак ништо
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
TpH_Bo_OkO напиша:
Фолдер лок е најглупата програма што може да постои, јас се заебав со неа , два фолдера ми ги снема а неможам ни да ја анисталирам програмата....коа го внесувам почетниот пасс ми дава ерор и се гасне програмата, никаква шанса немам да го избришам...ако имате решение дајте , све можно пробав и пак ништо
хе хе..ја на време си ја избришав,вчера ја инсталирав и кога го заклучив фолдерот го снема и си викам оваа глупава програма е и го отклучив и ја анинсталирав одма од компјутеров....:tv:
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Е да ама како да му го најдам лекот сега...?
 

NiTr0

ГЛИЦЕРИН
Член од
4 април 2006
Мислења
467
Поени од реакции
4
TpH_Bo_OkO напиша:
Е да ама како да му го најдам лекот сега...?
Пробај да го крениш системот во safe мод и од таму да го избришеш.
 

Buu

Член од
5 август 2006
Мислења
12
Поени од реакции
0
e nekoj da mi dade licenca za spyware doctor aj ve molam mnogu mi treba ... pustete mi ja preku pm

do toa za folder lock abe koga ke go zaklucis folderot avtomatski ti se prava "hide" ke odis "tools" "folder options" "view" "show hidden files".... mislam deka taka bese odamna ja imam izbriseno taa programa sorry ako gresam..
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Програма за смалување на големината на песните!

Ве молам кажете програм за смалување на големина на песни.
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
:pos2: :pos2: :pos2:
:eek:ftopic: prv pat ko ja procitav mi se citase programa za smaluvanje na penisi :):):pos2: :pos2:
ne sakam komentari na ova :baeh:
 

ViRuS

ПрОвОкАтОр
Член од
20 август 2005
Мислења
2.048
Поени од реакции
21
Capo Kapistec напиша:
Ве молам кажете програм за смалување на големина на песни.
Easy CD-DA Extractor 9.0
без разлика н форматот можеш да менуваш што сакаш на песната! Ос стерео во моно (и обратно) помала во поголема (и обратно), битрејтот, форматот, само не подржува WMA! иначе можеш да конвертираш од кој аудио фајл формат сакаш во кој сакаш!
 
Член од
21 април 2006
Мислења
612
Поени од реакции
11
Да не знај некој кај можам да ја најдам оваа програма сегде пребарав нигде не можев да ја најдам The Corporate Identity Creator?????????
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom