Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
30 декември 2005
Мислења
1.190
Поени од реакции
5
NiTr0 напиша:
Ги снимав на ЦД, и двете, само сега друг проблем има:
Има две опции при инсталирањето: фул и минимум. Прво пробав со фул, иди до пола и ми бара РУН ЦД???? Го ставам и второто, пак ништо. Потоа пробав со минимум инсталација, овој пат се инсталира до крај, си направи и шоркат во старт мени, се комплет, освен, ми вели дека за да се стартува, треба РУН ЦД. Е сега што е тоа и кај да го барам, појма немам. На сајтот беа само овие две ЦД-ња што ми ги пиша, нив ги извадив и ги снимав. Друго немаше. Ако има некој додаток плус, кажи.
Ај провери што е работава, оти стварно почна да ме нервира ова програмов, не за друго, инает ме фаќа, а изгубив 5 дена на него...
Ako ti se Cd ..ISO zemi go Daemon Tols

i instaliraj so minimalna versija i napravi mount na 2 disc
 

NiTr0

ГЛИЦЕРИН
Член од
4 април 2006
Мислења
467
Поени од реакции
4
Marlboro напиша:
Ako ti se Cd ..ISO zemi go Daemon Tols

i instaliraj so minimalna versija i napravi mount na 2 disc
Не се ISO, туку со ауторун! Или кога ќе ги снимам на НЕРО да ги направам ISO?
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
Ако го има некој серискиот код за Нортон Антивирус 2006 нека ми го прати на ПП. Се утепав од барање по интернет и ништо не направив.

Многу ми е потребен останав без антивирус затоа што го избришав стариот што го имав а овој ми е пробен од 15 дена.
 
Член од
23 февруари 2005
Мислења
2.460
Поени од реакции
43
Сериски броеви и такви работи преку приватини пораки.
 

ScarFace

Командант
Член од
11 јануари 2006
Мислења
124
Поени од реакции
2
Baram programa za vadenje na delovi od pesni na primer sakam samo refrenot da go isecam od celata pesna ve molam za pomos itno mi e

Fala odnapred
 

VIRTUAL

knowledge is power
Член од
4 мај 2006
Мислења
327
Поени од реакции
2
ScarFace напиша:
Baram programa za vadenje na delovi od pesni na primer sakam samo refrenot da go isecam od celata pesna ve molam za pomos itno mi e

Fala odnapred
:pishtoldz

Одговорот е едноставен SoundForge 7 или некоја понова верзија од него. А исто така има доста френдли интерфејс така да нема да е проблем да се снајдиш а исто така има и многу опции како и готови ефекти и сл.
 

ScarFace

Командант
Член од
11 јануари 2006
Мислења
124
Поени од реакции
2
VIRTUAL напиша:
:pishtoldz

Одговорот е едноставен SoundForge 7 или некоја понова верзија од него. А исто така има доста френдли интерфејс така да нема да е проблем да се снајдиш а исто така има и многу опции како и готови ефекти и сл.
Фала VIRTUAL SoundForge 7 ми помогна
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Ми треба итно програмчево, пошо во 12:00 заминвам на одмор.
Ми требит бесплатно програмче за конвертирање од wav и wmf во mp3.
побрзо ако можит ве молам...
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Ми треба итно програмчево, пошо во 12:00 заминвам на одмор.
Ми требит бесплатно програмче за конвертирање од wav и wmf во mp3.
побрзо ако можит ве молам...
 

Termos

I rule, I'm a ruler!
Член од
26 јуни 2006
Мислења
77
Поени од реакции
4
Da ne znaj nekoj programce so mozi dvd da prefrli vo avi, mpg ili sl format, ili pak nekoe programce za ureduvanje na videa vo dvd format(secenje i lepenje najpoke mi treba).
FALA ODNAPRED!
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Дајте програма за конвертирање на wma во mp3?
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Има некој програма или дали некој знае програма со која може да се заклучи некој фајл или фолдер да не може друг да влезе во тој фолдер(да има лозинка) и најнормално да не може да го брише истиот
 
Член од
26 јули 2006
Мислења
7
Поени од реакции
0
Folder Lock

_|Sp|DeR|_ напиша:
Има некој програма или дали некој знае програма со која може да се заклучи некој фајл или фолдер да не може друг да влезе во тој фолдер(да има лозинка) и најнормално да не може да го брише истиот
Folder Lock
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom