Балкански навивачки групи

Која е најдобра балканска навивачка група ?


  • Вкупно гласачи
    300

Blocker

Паметен човек
Член од
4 февруари 2010
Мислења
6
Поени од реакции
0
Да, има секаде тепачки, но сакам да кажам дека овдека не е како во Англија. Ако во Англија еден хулиган направи било каков инцидент веднаш го суспендираат, за разлика од овдека што обезбедувањето е нула, може да се прошверцува пуштол на стадион. Во Англија можеби има доста хулигани, но зошто никој не видиме на стадион, ми се допаѓа тоа што толку е безбедно. И да не се враќаме на 80-тите години, знаме каква катастрофа се случи.
 
Член од
28 април 2009
Мислења
1.831
Поени од реакции
253
Да, има секаде тепачки, но сакам да кажам дека овдека не е како во Англија. Ако во Англија еден хулиган направи било каков инцидент веднаш го суспендираат, за разлика од овдека што обезбедувањето е нула, може да се прошверцува пуштол на стадион. Во Англија можеби има доста хулигани, но зошто никој не видиме на стадион, ми се допаѓа тоа што толку е безбедно. И да не се враќаме на 80-тите години, знаме каква катастрофа се случи.
Да, од што е безбедно, навивачите влагаат на стадион и се кољат
:tv:
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Еднаш во една година.
Ај не се бламирај друже,се гледа дека си нов,прогуглај ке видиш кој колку се тепа во Англија,во прва лига не се толку чести инцидентите,колку што се втора лига и пониските лиги.
 

pumaval

Дрвен Адвокат
Член од
5 септември 2008
Мислења
1.480
Поени од реакции
598
Клошари - Победа Валандово!!!!! КИНГСССС
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Според мене нема најдобри.Секој на свој начин се добри.Највеќе го сакам оргиналното,уникатното а не крадење и копирање едни од други.
 
Член од
6 септември 2009
Мислења
2.552
Поени од реакции
840
Тренингот на фудбалерите на Звезда пред саботниот меч со Јагодина, проследен со инзвонредна поддршка од трибините

 
Z

ziko bt

Гостин
џабе се курчите дека Чкембари не треба да се вбројат во ова група ко и Комити не заслужват да бидат вбројани тука факт е дека сите странски групи шо се набројани се барем две класи подобри од нас а шо е најинтересно Комити според анкетава се послаби само од Гробари:pop::pos2:шо е далеку понереално од то шо Чкембари се на анкетава
 

pain_killer

Invictus
Член од
27 јули 2007
Мислења
4.536
Поени од реакции
2.222
Незнам по кој критериум се ставени чкембари во анкетава, инаку о ддругиве вака најверни ми изгледаат навивачите на ѕвезда и партизан, а и ко што знам грциве се тешки фанатици....
 
Член од
18 февруари 2009
Мислења
480
Поени од реакции
38
abe site navivacki grupi od makedonija da se soberime nema da naprajme srajne kako gore navedenive so duri vo nasive klubovi i "navivacki grupi" operiraat lopovi reketari .......:jaj:
 
I

InF3cTeD

Гостин
а ја незнам оти ги нема навивачите на Фенербахче
навивачите на Галатасарај
а тука би ги ставил и на Бешикташ навивачите :vozbud:
 
Член од
28 април 2009
Мислења
1.831
Поени од реакции
253
Стварно голем одраз у скоковите имаат Турциве..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom