Балкански навивачки групи

Која е најдобра балканска навивачка група ?


  • Вкупно гласачи
    302
Член од
10 септември 2016
Мислења
9.133
Поени од реакции
18.447
Последната слика е од источната ни соседка па да се надополнам со тазе.
Викендов несвесните Македонци што се нарекуваат бугари извадија парола со зборови од уште еден несвесен Македонец. Си ја пејат „Слушам кај шумат шумите“ ама со различен текст но ритамот е тој.
Жална наша македонска судбина. 2 милиони наш народ ги имаме частено.
Прецедникот Македонец...Жално! Јас не се навредувам од сликава. Јас жалам кога ја гледам.
Прегледај го приврзокот 156980
Koj ja извадил паролава
 
Член од
17 август 2011
Мислења
9.829
Поени од реакции
17.624
Мислам овој Михаилов го иам глеано на интервју кај што јасно кажува дека е Бугар,од кај испадна наш?
 
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.498
Поени од реакции
2.779
Мислам овој Михаилов го иам глеано на интервју кај што јасно кажува дека е Бугар,од кај испадна наш?
Ако сакаш прочитај го уште еднаш тоа што сум го напишал. :)
Да, кажува, ама јас можам да тврдам и дека сум Марсовец ама пак сум ALoTt од Ѓорче.
Ме разбираш? :icon_lol:
А иначе да ги ебам и него, и неговата мисла и одроднициве на сликата.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
9.133
Поени од реакции
18.447
Непа пише некој ако знае за вчера шо се дешаваше у Атина мислам за шо се прекина
 
Член од
9 ноември 2017
Мислења
523
Поени од реакции
1.161
Ај нека живне малу темава. Кај нас е тоа што е, но во околината има интересни дешавки. Пред некое време се играше Солунското дерби после 4 години. Еве што значи страст за твојот тим. Гостински навивачи не се дозволени, а Супер 3 пак си газат и си прават одлична журка.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
9.133
Поени од реакции
18.447
Ај нека живне малу темава. Кај нас е тоа што е, но во околината има интересни дешавки. Пред некое време се играше Солунското дерби после 4 години. Еве што значи страст за твојот тим. Гостински навивачи не се дозволени, а Супер 3 пак си газат и си прават одлична журка.
Го гледав пред неколку дена видеово.Навистина ова е вистински фудбал ова не може да го купи ни една вип карта во ложа на било која утакмица во ЛШ од типот на Реал,ПСЖ,Барса,Баерн.Оној момент кога Арис поведува со 1-0 не се доживува секој ден и е по значајно од се на светот барем во тие неколку минути или до крајот на утакмицата.
 

ultras1988

4600
Член од
6 февруари 2014
Мислења
3.011
Поени од реакции
7.084
Одговор на кореографијата на Ботев од страна на АПОЕЛ по нивниот судир во Софија по кој навивачите на Ботев се повлекоа.
296168675_767142181287253_8174409622237186304_n.png
 

Kajgana Shop

На врв Bottom