Балкански навивачки групи

Која е најдобра балканска навивачка група ?


  • Вкупно гласачи
    300
Член од
6 септември 2009
Мислења
2.552
Поени од реакции
840
Боби[Мкд];3242624 напиша:
Јас не зборам за граматика, јас правам грешки секако. Но тој наместо да си молчи или пак со факти да докаже дека Торцида не е најдобра на балканот тој ме прави неписмен оти сум напишал Торсида. Неможе тој самиот неписмен мене да ме корегира. Разбираш?

п.с За србчињата беше намерно ако не сфати, така си ги пишам.:)
Нема везе, не сум те сфатил баш најдобро, али како и да правете муабет за навивачки групи на балканот, а не да вреѓате, ОК ? :smir:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Боби[Мкд];3242624 напиша:
Јас не зборам за граматика, јас правам грешки секако. Но тој наместо да си молчи или пак со факти да докаже дека Торцида не е најдобра на балканот тој ме прави неписмен оти сум напишал Торсида. Неможе тој самиот неписмен мене да ме корегира. Разбираш?

п.с За србчињата беше намерно ако не сфати, така си ги пишам.:)


Не, тој знае што збори и пишува :) ...

Тој ти збори дека ти не го знаеш името на групата а не дека не знаеш да го напишеш името на групата, али ти слабо конташ затоа што си заслепен од друга тематика која ти се врти по глава и која би сакал тука да ни ја презентираш.

И тој е далеку од неписмен, али тој не е темата па затоа да се оддалечиме од него.
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.157
Поени од реакции
3.875
Има повеќе добри навивачки групи,се мислев мегу ббб и гробари и одбрав ббб затоа што мислам дека многу добро навиваат иако не се за потценување гробари:toe:
 
Член од
6 септември 2009
Мислења
2.552
Поени од реакции
840
Има повеќе добри навивачки групи,се мислев мегу ббб и гробари и одбрав ббб затоа што мислам дека многу добро навиваат иако не се за потценување гробари:toe:
Годинава што измина Гробари се покажаа слабо, освен на европските утакмици. У првенство беа тапа, за разлика од Делије кој годинава се у голем успон :smir:
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Таурунум Бојс под итно да се стаат во анкетата да не праам кампања и група на ФБ :pos::):)

Инаку што знам,секоја група на свој начин е најдобра...еве за мене Торцида е најдобра пошо на секоја утакмица се во ненормална бројка,навивање 90 минути,кореографии,бакљади,инциденти...се ова додека навиваа :)
Делије годинава се покажаа одлично,и дома и во гости екстра бројка,исто така скоро секоја утакмица кореографии,бакљади,пароли.
Гробари не ги коментирам да не биде пристрасно :)

btw од помаливе групи дефинитивно најголем впечаток ми оставаат Дивља Телад :)

П.С Лешинари кај се во анкетава ???:)
 
Член од
28 април 2009
Мислења
1.831
Поени од реакции
253
Според мене Торцида, а иначе може да се додадат и : Таурунум Бојс,Лешинари,ХЗ, Фирма ..
 
Член од
6 септември 2009
Мислења
2.552
Поени од реакции
840
Го замолив модераторот и во анкетата додаде уште неколку навивачки групи:toe:




 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
8.823
Поени од реакции
7.118
АЛО БРЕ МОДЕРАТОР КАЈ СЕ НАЈДОБРАТА ГРУПА ВО МАКЕДОНИЈА ЧКЕМБАРИ БИТОЛА



:salut:
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Си гласав за Земунците пошо најфанатици се :)

Najaca je banda Zemunska...

На гостување :):)

 

TheTrooper

Психијатриски случај
Член од
27 април 2009
Мислења
6.823
Поени од реакции
6.346
АЛО БРЕ МОДЕРАТОР КАЈ СЕ НАЈДОБРАТА ГРУПА ВО МАКЕДОНИЈА ЧКЕМБАРИ БИТОЛА



:salut:
Вие ни за во први 100 на балканот не сте а комо ли овде во најдобрите да ве вбројуваат:pos2::nenene::helou::smir:
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
8.823
Поени од реакции
7.118
не си смешен само се правиш Глуп подобри сме од послединте пет кои се ставени на анкетата а со тоа што и нас не не сатваат само е доказ дека се подобри и се плашат од нас :pusk: па само ќе ги поздравам сите
ЧКЕМБАРИ ЗАКОН !!!!!
:salut:
 
Член од
6 септември 2009
Мислења
2.552
Поени од реакции
840
не си смешен само се правиш Глуп подобри сме од послединте пет кои се ставени на анкетата а со тоа што и нас не не сатваат само е доказ дека се подобри и се плашат од нас :pusk: па само ќе ги поздравам сите
ЧКЕМБАРИ ЗАКОН !!!!!
:salut:
Подобри од Комити, Лешинари, Фирма, Хорде Зла ? Нема шанси човече.
Со Таурунум сте тука некаде, за нијанса ве јадат, а со другите да се споредувате, не можете братче:smir:
 
Член од
28 април 2009
Мислења
1.831
Поени од реакции
253
не си смешен само се правиш Глуп подобри сме од послединте пет кои се ставени на анкетата а со тоа што и нас не не сатваат само е доказ дека се подобри и се плашат од нас :pusk: па само ќе ги поздравам сите
ЧКЕМБАРИ ЗАКОН !!!!!
:salut:
Подобри од ХЗ,Фирма,Лешинари, Таурунум??:muahaha:се читаш што пишуваш?:muahaha::muahaha:
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
А зашто не сте ги пишале навивачите на Бешикташ и Галатасарај бидејќи и тие се на балканот а и не се од првенство во кое невивачите се собираат во поголем број во две три средби во годината.Сепак Турција не е 5 мил а 75 милиони држава.
Според мене на балканот навивачите на Бешикташ немат рамни.

 

Kajgana Shop

На врв Bottom