БИБЛ лига

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Кога е следно коло и со кој играт Фени и Работнички?
Фени на 19 Ноември со Свислион Таково во Кавадарци,а Работнички мислам дека играат со Левски во Бугарија ден порано ,на 18 Ноември
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Фени на 19 Ноември со Свислион Таково во Кавадарци,а Работнички мислам дека играат со Левски во Бугарија ден порано ,на 18 Ноември
леле едвај чекам да идеме за бугарија јуухуууууууу
 
Член од
28 март 2008
Мислења
210
Поени од реакции
0
odime na druga pobeda,bidejki sinoka ja nemavme taa sreka,sega sme na vtoroplasiranite vo bibl,sepak prv poraz ni e ova,a MZT koj poraz ke mu bide,aj prebroj MARKO MZT:helou:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
samo da se vratime na tribina pa ce ima petardi...ce puka salata
Ми се налути Слаткаркава, и поради јавната копра што и ја дадов, и изврши самоутепание на форумов, отиде во историјата. РИП Слаткарке, се надевам, ќе имаме во животов пак среќа да ни се спојат судбините и се надевам тогаш ќе бидеш полнолетна и нема да ме гони закон.

:helou:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Свислион Таково е поразен на домашен терен од Раднички Крагуевац (72 - 77) и сега Фени е на прво место со три победи и еден пораз колку што има и Таково. Во вторник играме со Раднички, одиме на победа и зацврстување на прво место на табелата :icon_cool
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Фени го победи Раднички по втор пат на свој паркет во Кавадарци и изби на првото место во првата група и обезбеди пласман во четвртфиналето на ова натпреварување:back::salut:
 
Член од
4 ноември 2008
Мислења
1.330
Поени од реакции
80
iskreno mnogu mi e glupa ligava.Mnogu nekvalitetni timovi ima...nisto ne se razlikuva od nasata liga
 
Член од
9 јануари 2009
Мислења
235
Поени од реакции
0
Денеска одпатува ШАМПИОНОТ ФЕНИ во самоков каде што се среќава со НАЈтрофејниот македонски клуб РАБОТНИЧКИ ке биде интересно ме интересира колку ке изгубе работнички :vozbud::vozbud:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
791
Поени од реакции
218
Утре одам на п'рвото полу-финале Рилски Спортист - Мега Хипо Лизинг
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
Вечерва ке ја даваат негде Фершпед - Фени ?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom