Ајде да се ЕБЕМЕ...

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
20 ноември 2008
Мислења
28
Поени од реакции
0
jas na primer sakam de4koto da me razbere MEGU REDOVI.............e sea ako ne biva taka,a da sum pmnoooooooooooooogu raspolozena,togas mozno e i da mu re4am "baby sakas da se............onadime ?":kesa:
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
jas na primer sakam de4koto da me razbere MEGU REDOVI.............e sea ako ne biva taka,a da sum pmnoooooooooooooogu raspolozena,togas mozno e i da mu re4am "baby sakas da se............onadime ?":kesa:
Веруј ми, дечкото постојано те разбира меѓу редови :):):)
 

tomislayer

Елегантно дебел =)
Член од
18 ноември 2008
Мислења
1.482
Поени од реакции
82
jas na primer sakam de4koto da me razbere MEGU REDOVI.............e sea ako ne biva taka,a da sum pmnoooooooooooooogu raspolozena,togas mozno e i da mu re4am "baby sakas da se............onadime ?":kesa:
точно вика шорти а плус машко неможе да неќе да се ебе веруј... а РЅ нели ти за првпат темата шо е бараше помош?? зар веќе и сама почна ебање да бараш бре.... аааа маро, маро (имево онака го треснав) од секс абер нема...
 

leila

.o0
Член од
10 октомври 2008
Мислења
862
Поени од реакции
46
hehe

vo pocetokot na brakot predigrata imase poznacjan uloga, sega vekje sum opustena i jas i toj, taka da si kazuvame koga imame namera za sex so upotreba na dirty words (dobro, ima i isklucoci, ne e sekogas planiran seksot)
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
Мислам дека со тек на годините, женските сакаат да имаат повеќе секс од мажите... Едноставно, тоа е сродно со самиот пол:kesa::kesa:
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
Па после мојот успешен шмек...одиме на следната фаза а тоа е сексот..
Директен сум...ако почуствувам нешто у гаќите...одма кажувам...
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Си иде спонтано.
Мислам,стварно ми е некако глупо да и речам:Ај се ебеме?!?:nenene:
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
Зависи како ми се сака, некогаш спонтано некогаш директно викам :icon_lol:
 

tomislayer

Елегантно дебел =)
Член од
18 ноември 2008
Мислења
1.482
Поени од реакции
82
Абе најубаво е спонтано коа ќе се деси :) А дирекно никат неам речено :) Може ако она покажуе некој horny знаци да и речам шо бе толку ли сакаш да се ебеме или нешо слично ама тоа коа ја заебавам само х) А ете шо рече постара членка да у брак на пример нема зашо да се “пише“ меѓу редови х) си кажеш шо ти треба и готово :) мада далеку сум ја од брак бре х)
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.060
Ќе и' кажам чупе јас сум студент по анатомија и по пракса ни рекоа да го проучуваме телото на спротивниот пол:)
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Srce aj navedni se da vidis sto oma pod masata
i pravo kako sto pandev dava gol za lazio ti op ot pozadi i svrsena rabota
:toe::pos2::pos2::pos2::pos2::toe:
 

Fatty

Режи :)
Член од
2 јуни 2006
Мислења
427
Поени од реакции
5
Почесто има предигра и такви романтики бла бла :) Директно кажување у фаца “Ај се ебеме“ ми го крши филмот...
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
947
Давам на знаење уште кога ќе се видиме, мислам дека тоа е лесно да го препознае, па почнувам со предигра, не одам директно Ајде да се Ебеме, не ми се свиѓа тоа, добро ми се има случено и не ме одбила, бидејќи и самата знаеше што и кој ми беше проблемот пред тоа :)

А уствари, не мора да кажувам, смао им давам на знаење дека увек сум ON за таа работа.:pipi::kesa:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom