Ајде да се ЕБЕМЕ...

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 февруари 2013
Мислења
20
Поени од реакции
61
многу инронија и сарказам на форумот човек не може еден искрен одговор да добие бог да чува и да брани ако ми е за дркање нема на форум да дркам има на нет се и сешто се наоѓа туку ме интересира еве колку од тоа што се гледа по филмови реално се практикува во секојдневието
realno se praktikuva znaci isto e kako na film
 

MEDDLE

уставен кривичар
Член од
19 февруари 2008
Мислења
1.995
Поени од реакции
1.406
многу инронија и сарказам на форумот човек не може еден искрен одговор да добие бог да чува и да брани ако ми е за дркање нема на форум да дркам има на нет се и сешто се наоѓа туку ме интересира еве колку од тоа што се гледа по филмови реално се практикува во секојдневието
Брат то ти е.. како беше она.. „секој сака да ебе, ама нејќе да му влезе?“
 

Pinkie Pie

and Deedee
Член од
25 ноември 2009
Мислења
2.011
Поени од реакции
3.246
што сум јас крив па бог ми го дал :drk:зашто валкано што сте толку табу настроени стварно незнам мислам те прашувам најчовечки ти се однесуваш ко да којзнае што сум те прашал


оти можеше дирек во инбокс прво да ме прашаш а не овде вака ? Па и со перница:facepalm: и како да мисли чоек дека си озбилен ? Па и шо те интересира , не дека ми е табу ама то си е мое персонално прашање, исто ко да ме праша некој од ко че се најадиш по колку време сериш? Многу нормално оти секој различно , ти да не работиш на статистика ?
 

Pinkie Pie

and Deedee
Член од
25 ноември 2009
Мислења
2.011
Поени од реакции
3.246
ами ако не е така тогаш ти често го практикуваш насловот? :D
не , ова го напишаф оти темава во форумоф не беше вака на почетоко и ја сменија :mad: си зна тие шо ја сменија како беше на почетоко .....
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.204
Поени од реакции
34.441
Темата е исцрпена и прерасна во место за меѓусебно подјебавање. Затоа и ја заклучувам.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom