Ајде да оцениме ...

  • Креатор на темата Чек Он Ит
  • Време на започнување

*P|nK_G|rL*

~Pretty in Pink~
Член од
21 мај 2006
Мислења
761
Поени од реакции
5
TWEETY*** напиша:
Epa togas greska se i tie od televizijata, ne se sekavam tocno na koj kanal bese, koga rekoa deka fustanot e od Versace:toe:
Фустанот е од Версаче. На петсто канали слушнав како го изфалија. Убаво и стоеше. Има долги и прави нозе и многу добро и стои кратко фустанче. Целата изгледаше одлично.. Мене пак на Тамара не ми се допаѓаше воопшто изборот на фустан. Некако многу постара ми делуваше и не ми беше нејзин стил ама ич. Иако со кореографијата и одговараше..

А Ношпал како што рекоа претходно ја средуваше Тамара, и Маја и Јован. А Каролина, Цаци Паковска и Сретен.. Ношпал го гледав кај Бојанчо во емисија и таму изјави дека Тамара и овие другиве ќе бидат во негова креација....
 

зунза

Модератор
Член од
27 јануари 2006
Мислења
3.301
Поени од реакции
59


:pos2: Хаха,сите се излажавте.
Каков Версаче,какви бакрачи.
Глеате вие Стилисимо?
Во Стилисимо Цаци Паковска јасно кажа дека фустанот е од македонско производство.
И без разлика на тоа,морам да кажам дека изгледа феноменално,иако сум повеќе за чевли,а не сандали.
 
Член од
6 март 2007
Мислења
66
Поени од реакции
0
Sbe hilary Duff odlicno se oblecuva samo taka neka prodolzi
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Ajmo novi sliki :smir:





 

зунза

Модератор
Член од
27 јануари 2006
Мислења
3.301
Поени од реакции
59

Убаво е се,мислам убаво е се склопено..а и деколтето е солидно :smir:

Фустанчињата убави,само овие двете коки не знаат да ги носат ко шо треба. Како само да ги облекле и како понатаму да не се заинтересирани за тоа дали нешто им лета,им виси и сл. Инаку не се лошо.

Сметам дека јас,како личност која го обожава Ели Саб го сметам за способен да направи нешто уште подобро од ова,и тој всушност тоа и го прави,само ниедна ѕвезда не можи да си го дозволи да го носи :)
А ова воопшто не е лошо.
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11


Ммммм.... петка... ај лајк ит :devojce:


хммм... долниот дел на фустанчето од Парис не ми се свиѓат, а ни тие парталчињата на ракавите. Розевото ме асоцират на спавача ама добро е.



Долниот дел т.е то шо се влечкат не ми се свиѓат, ама горниот е супер. А и Хали Бери отсекогаш ми се свиѓала. :nokti:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413

мнгоу ми се допаѓа..супер е...полн погодок

Парис не ми се допаѓа многу..што знам..а оваа до неа фустанот повеќе ми изгледа како спаваќа,али ипак повеќе ми се свиѓа од парис

сите го фалеа овој фустан,ама не знам зошто мене не ми остави некој голем впечаток..не е лошо ама не е ни вауууу
 

~MadaGascAR~

Yeah..Whatever...
Член од
23 јули 2006
Мислења
90
Поени од реакции
1
pa sto znam..fino izgleda iako mislam deka mozebi gornoto stesnuvanje da bilo vednas pod gradite poubavo ke bilo, ili moze samo loso mi e zastanata... ok e vo sekoj slucaj


Paris mi se sviga(ne mislev deka ke docekam da go kazam ova) a taa do nea mi e kako vo spavaca so ne i stoi

What were you thinking??? UZAS!!!
[/quote]
 

Nina

Ange ou Demon
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.256
Поени од реакции
4
Супер избор на елегантен фустан.Јес да не ја знам пригодата но во секој случај полн погодок(освен мала утка во деколтето но се на се е супер)


Иако ни една од двете не ми се свиѓа(втората не ја ни знам:/) ама во оваа слика парис ми е подобра.Таа другата се спремила како за во кревет.

Храбар фустан што на вистинскиот начин и ги истакнува атрибутите на Хали Бери.Единствениот дел што не ми се допаѓа е велот(ако мoжам така да го наречам)што се вее после неа.Можеби гледајќи ја во профил изгледа впечатливо но однапред изгледа како драперија:toe:
[/quote][/quote]
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413

не знам зашто ама никол кидман знае секогаш како да ги носи работите што ги носи..дури и да не е нешто посебно,пак убаво изгледа..инаку фустанот не е лош ама тоа панделката не ми се допаѓа
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
pearl напиша:
Ааахххххх, умреФФ...:):)


Не знам во која смисла ти беше кажано ова дека си умрела, ама јас заминаФ, зајдов, ме нема:fly:
:nesvest:
Леле бојава и фустанов какви се:nesvest::nesvest:
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66


ednostavno i ubavo.Bi mozelo i bez toa vlecaloto tamu...
 

rich_bitch1

~DARLING~
Член од
15 март 2007
Мислења
744
Поени од реакции
5
vatreno,zenstveno i nezno.bravo NIKOL.ajde dajte uste sliki...a moze linekoj da mi kaze kako uopste gi stavate.ne znam stvarno kako ide taa rab a bas bi sakala i jas da ucestvuvam
 

Kajgana Shop

На врв Bottom