Ајде да оцениме ...

  • Креатор на темата Чек Он Ит
  • Време на започнување

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413

не ми се свиѓа како и стојат шорцовите...некако или чудно е застаната или не знам што ама не ми се сиѓа како и стојат...онака не е лоша комбинација,ама имала Карочина и подобри изданија

не ми се свиѓа,ама бидејќи ова беше за пробата на евровизја,значи не ни било некој настап,туку само проба,не можам многу многу да и замерам

оф леле..промашај:tapp:
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11


Блузата ми се свиѓат многу, ама сандалите не. Имам слични такви пантолончиња така да и тие ми се свиѓет ама ко шо кажа Crazy in love неубо е застаната и не и стојат баш баш. Уба фризура, убо нашминкана ама ланчето :nenene:


Па шо знам.... ко за на плажа ми делуват... ама балетанките ми се интересни :devojce:


Сеј жити се’, ко цвеќе е со тие пердувите :tapp:
 
Член од
9 февруари 2007
Мислења
441
Поени од реакции
61
BusHav напиша:
Бреееее чудни жени.....се што ќе облече една позната личност не е случајно облечено,има 3 стилисти со неа во секое време што ќе и кажат што како да стави за која пригода.Ако тоа не ви се свиѓа немојте така да носите,сепак за вкус се работи!

da kako ne primer britney nea sea i 100 stilisti da ja oblecat ne i vredi:nenene:
 
Ч

Чек Он Ит

Гостин


Вака на прв поглед изгледа ОК. Ама кога ќе и ги видам сандалине со платформа и нозене ми иде да земам у ѕид да се акнам. Не иде. Не ми се свиѓа. На прв поглед не ни се приметува ама на неа има 4-5 бои. Тоа е мала утка. Потоа посебно ќе го издвојам ЦРВЕНИОТ лак на нозете. МОРА ЛИ НА СИТЕ КОМБИНАЦИИ, НА СЕ И СЕШТО ДА СЕ ШЛАКАТЕ СО ЦРВЕН ЛАК Е*АГО !?!?!?! :uvo: Ааа, иначе имам скроз исти панталончиња, за тоа и давам плус поени хехе. :baeh:



Море ваја има ли ум ?! На најверојатно генерална проба на евровизија, опнала сукња од пазарче. Лична мома си е Елена и со убавина може да се извади, ама барем место сукњата да облекла нешто по убаво, некоја понеобична сукња. Балетанките се тип - топ, браво. Ама само тоа . :smir:



Невестооо, кај младоженецот ?! Леле каква е ... Него која е ваа ?! Која и да е цела КИЧ !!! Него и на ноктите лепела пердуви или само ми се гледа, чоече ова е невидено :kesa: ... Саде бели пердуви е ... :helou::helou::helou:

:salut:
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
TWEETY*** напиша:
Aj malko da prokomentirame za oblekata na nasite zvezdi



Moze taa i podobro. Ne mi se dopaga kako e oblecena.Sandalite nekako mi idat na red mi se dopaga i nakitoto no ne so ovaa kombinacija.


Elena obde e super oblecena ko za na prodavnica

Ovaa e Suzana Turuncieve.Vaka izgledase na nastapot na Makfest ne se sekavma koja godina.Zanikade e
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21

супер ми се свигаше фустанчето но некако ми делуваше како за постари...многу поубаво изгледаше на пробата со марамата на глава али и тука е добра...


блескаше...прескрасна...добра работа си завршил ношпал!
(се секавате на фустанот на тоше):vozbud:


оперска пејачка не и беше рамна...па и црна се исфарбала? аууууу грдо...наместо да облечи нешто што ке ја покрие вака дупло поголема иггледа!ужас!



супер! доста беше од гледањето во долги фустани кои не само што не и ппилегаа туку не беа и за нејзина возраст! супер опуштена комбинација....најс!


одвратно! корсет на ваков фустан и тоа црн? комбинацијава измешана каубојско и свечано...грдо многу грдо!!!
:kaleberce:
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11


Ми се свиѓат ептен само то на главата некако глупо ми беше али ај


фустанчето е супер ама многу е кратко, а иначе во глобала вака супер е


не, не и не, ко одежда да носит веќе. А иначе фрузирата :vozbud:


хммм...... не знам шо да речам...



ау ова пак колку ми беше грдооо.... абе не знам, а иначе фрузирата е супер, а и сандалите не одговарет ама ич :nesum:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413

па што знам..хм...не знам зашто ама не сум нешто многу одушевена

супер...многу ми се свиѓа,а и убаво и стои фустанчево

не не .....нееее///веројатно тргнала со претпоставката дека црното ќе ја направи послеба..ама хмм..згрешила


ми се свиѓа комбинацијава,баш супер
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111

m.. Ne e loso.. Mozela i podobro.. Ama ne e za frlanje.. :/

ToooooooooopZi.. Stvarno mn e dobro

GROZNO


Podobro da ne komentiram.. :/ BEDNO
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
ПрИтИ_гРл напиша:

блескаше...прескрасна...добра работа си завршил ношпал!
(се секавате на фустанот на тоше):vozbud:
Nospal nema nikakva vrska so ovoj fustan.Izbran e od strana na Caci Pakovska.Inaku fustanot e do Versace.
I da super izgledase no sepak mislam da bese podolg ke bese uste posuper.
 
Ч

Чек Он Ит

Гостин


СЕ Е ТИП - ТОП, се совршено склопено ... Од штикли до футан и фризура ... Прекрасна беше Тамара ... Баш беше убава со засекот на грбот и прекрасната тетоважа ... БРАВО можам да кажам само ...



Плавата боја дефинитивно не е боја на Каролина ... Не ми се свиѓаше само заради бојата другото беше сосема во ред ... Само можеше малце ПОпристојна да биде ...



Ужасии, црно, долго, дебело ... Опнала џемперон од баба ми ... Ма не личи на убава, симпатична, млада жена да се облече во црно за избор на песна ... И да има некои комплекси, околу дебелина, сепак не треба да носи се црно ... Мила со сета должна почит некои по весели бои би ти препорачала ...



Браво ... Се е совршено (за прв пат кај Елена можам да го кажам ова) ... Само би постигнала подобар ефект со хеланки ... И некои дречка сандалки што одговараат на фустанот ...



Ооо, кај и забегале џуџињата на ваа ?! Многу е грда ... Колку ем подебела, ем пониска ја прави (морале да ја засечат со црноно, многу големи ефекти постигнале што да ти кажам, на средно висока девојка опнале толкав црн појас, јас што немам титула никаква знам дека со вакво засекување се смалуваш визуелно, а не па врвни стилисти) ... И не ми е јасна замислава со шлицов грд ( или ќе да е тоа дека воопшто ја нема, сечи мајсторе ваљда било ) ... За млада девојка како неа, ВООПШТО не прилега имиџов ...
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
TWEETY*** напиша:
Nospal nema nikakva vrska so ovoj fustan.Izbran e od strana na Caci Pakovska.Inaku fustanot e do Versace.
I da super izgledase no sepak mislam da bese podolg ke bese uste posuper.
Баш дека е Версаче е краток , новите суќни пролетва се препорачуваат да се цели 30 цм од струк .
Иначе дам која нога фаќа во него , мене ми се допадно фустанчето и шминката , го Дадар
 

JASMIN

Шехерезада
Член од
10 април 2006
Мислења
480
Поени од реакции
19
Каролина многу добро се носи последниве години. Цаци ја зема во свои раце и супер работа заврши, има смисла девојката.
Другиве не ме бендисуваат.
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
TWEETY*** напиша:
Nospal nema nikakva vrska so ovoj fustan.Izbran e od strana na Caci Pakovska.Inaku fustanot e do Versace.
I da super izgledase no sepak mislam da bese podolg ke bese uste posuper.
грешка си ! фустанот е 100 5 македонко производство...и можда е избран од цаци али направен е од ншпал...сигурна сум!
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
ПрИтИ_гРл напиша:
грешка си ! фустанот е 100 5 македонко производство...и можда е избран од цаци али направен е од ншпал...сигурна сум!
Epa togas greska se i tie od televizijata, ne se sekavam tocno na koj kanal bese, koga rekoa deka fustanot e od Versace:toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom