Ајде да оцениме ...

  • Креатор на темата Чек Он Ит
  • Време на започнување
Член од
15 февруари 2007
Мислења
82
Поени од реакции
1
.

Ogrniot del ne e los, ali nadole...



2.

Ova e preubavo!! i kako i stoi...
3.

Nisto posebno, elegantno, ubavko...
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
So Paris tie slikite se STRASNI.. Osobeno taa Lindzi i Nikol.. ANOREKSICNIIIIIIIIIIIIIIIII
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
ех, баш денес ги глеав

1.


ај лајк дис, ко го видов на заебанција реков дек за матура ваков ќе носам.... хехе се зезам... немат ама фустанов ми е петка а не знам зш, а и убо и стојт
2.


хмммм.... сандалите не ми се свиѓет, фризурата пак ич, а фустанов убав ама тој долниот дел некако ми е глуп
3.


хммм.... фустанот на Селин Дион ми е малце глуп, не знам зш а и ташната и белегзиите некако не ми се совпаѓет, исто и кај Кејт ташната не ми се свиѓат, а и то назад ко партал шо висит
4.


горниот дел.... уубав... не е да паѓаш во несвест али ај... сандалите грди до тука и назад, многу мразам вакви... а и то назад шо се влечкат веќе аман.... шо е ова сите фустани вакви... :dosadno:
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21

најубаво облечена жена според мене на оскарите...едноставно блескаше...брилијантна...се е вклопено...прекрасно...совршено...


ми се свигаше предниот дел на фустанот-иако не едаден на слкиката-али беше навистина не секојдневен...убава е...


ништо посебно...не ми се свигаат двете...


горниот дел е прекрасен...навистина не вообичаено али имав впечаток како помеѓу горниот и долниот дел некако нагло фустанот се прекршува ...само тоа не ми се свигаше...а во глобала супер е!


п.с сликиве ми ги зеде пред нос...имам и други али ај понатака...:pie:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
1.

горниот дел е прекрасен,ама долниот:tapp:
2.

и овде ми се свиѓа горниот дел,доле ми е некако како чаршав
3.

ништо посебно,онака класични фустани...
4.

убаво,убаво,малце санмдалите не ми се свиѓаат иначе е супер
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413

ок е само што не ми се свиѓа тоа марамата на глава...она има убава коса и сметам дека требало да ја истакне

интересно,не е лошо,ама лоша поза има напраено


супер комбинација....

лошо е испадната инаку онака фустанот ми се допаѓа

фустанот ептен ми се свиѓа..ама она ет олку слаба што ми се гади,па добро бре ова е више анорексично и претерано!
 

*P|nK_G|rL*

~Pretty in Pink~
Член од
21 мај 2006
Мислења
761
Поени од реакции
5


Прочитав по интернетов дека Пенелопе и Џеј Ло биле најубаво облечени на оскариве. Мене искрено не ми е нешто посебно.Интересен е фустанот, и стои перфектно. Но некако како да претерале со пердувиве. Али во глобала добра е.



Овој фустан ми се допаѓа само во овој агол. Од напред да гледаме како исечен ми делува горе, па после и доле. Сандалите не ми се допаѓаат.



Ништо посебно. Иако фустанот на Селин е подобар. Ташничето на Кејт не ми се допаѓа.



Фустанот е мислам... немам зборови (во позитивна смисла :)). Сандалите се :ija: . Иако мислам дека фустанов подобро би стоел на некоја друга. Премногу ја оцртува.



Интересно изгледа но не е по мој вкус. Премногу е затворена горе, а долниот дел е краток.

Многу ми е чудна во вакво нешто. Али ај проаѓа некако.

Фустанот е супер. Не сум навикната да ја гледам Шакира во толку црно.


Супер. Ова ми се допаѓа. Интересно, баш онака како за нејзини години.
Хммм.. Што да коментирам тука.. Не и требало ланчето, а долниот дел ми е како завеса... А да и нека се здебели малце како што си беше порано, многу грдо работите почнаа да и стојат.
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11


Отсекоаш ми се свиѓала па шо да облечит ми се чинит ќе и стојт убо... само лакот можела да го сменит :devojce:


Уба и е косата, убо дискретно нашминкана, убав и е фустанот ама неубо имат застанато и ко да не и стојт баш баш...


Ништо ич, не ми се свиѓат, а и долниот дел шо е то? ко чаршав да врзала :nenene:


Аууу... грдо... ни фустанот, ни ланчето, ни ташната, ништо.... а и послаба не можеше да бидит... аман

Петка... само то можам да кажам... баш ми се свиѓат:devojce:
 

зунза

Модератор
Член од
27 јануари 2006
Мислења
3.301
Поени од реакции
59
1.

Хмм...прилично ексцентрично. Бојата на фустанот го прави да е луксузен,а сигурно не перјата.Гледам дека сите некако не можиме да го свариме тој долен дел со перја,макар што не е толку лош.
Јас би одбрала полежерна фризура,што нема толку да и ги истакнува ушите.
2.

Ми се допаѓа фризурата,а и бојата на косата не е лоша. Чевлите се тешки катастрофи,а фустанот е тешка категорија прибидејќи раскроеноста го губи целиот шмек,и фустанот е добар гледан само од оваа страна...и од никоја друга!
3.

Тешки глупости. Па вакви жени,едната толку позната прочуена пејачка,другата филмска ѕвезда,па мајке му не ги личи во вакви платна да одат,да го ебам.
Боите не ни ги коментирам,а уште помалку тие џиџињата кои се сметаат за наводно елегантни,бамуја.
4.

На Греми или Голден Глоуб,шо и да беше,каков фустан имаше од Ели Сааб,па сега за Оскарите најде оваа шамија да ја стави!!
Просто катастрофа,па Оскари се нели,мајке му.
Чевлите ужасија тешка,а фустанот и бојата се.....тежок идиотизам.

На толку пари,на толку тимови,и тие пак изгледаат катастрофално. Јаз’к!! Па како бе ни малку не се едуцират за добар стил,покрај толку дизајнери и пари и се....греој!
 
Член од
23 февруари 2007
Мислења
201
Поени од реакции
0
Мразам златна боја.....ко ке видам женско со златни сандали златен кајш златна торба не сакам да ја видам во очи.....
 

a n g e l c e

^ Poison Girl ^
Член од
25 јануари 2007
Мислења
1.202
Поени од реакции
5
1.

Бљак за никаде е како кокошка да има надолу
2.

фустанот нагоре е убав но ке било поубаво да нема материјал кој се влечи по земја така е како налик на невеста
3.

некако многу едноставно не ми се допаѓа баш
4.
убав е но пак како и кај Камерон без влечење на фустанот тоа не ми се допаѓа
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
28
Поени од реакции
0
1.

Gorniot del e dobar,no toa dolu mi lici na jambolija.Opsto zemeno ne mi ostavi poseben vpecatok.
2.

Prvo,mislam deka fustanot gubi od svojata ubavina zatoa sto e bel.Da bil vo nekoja druga boja bi izgledalo poubavo,a vo odnos na krojot ne mi se dopaga dolniot del,no odlicno i stoi na Cameron.
3.

Ne mi se dopagaat i dvata,premnogu se obicni,prosti,ednostavni i dosadni.
4.

Voopsto ne mi se dopadna,kako za spienje e, mnogu grdo i stoi i sandalkite se mnogu grdi.
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Aj malko da prokomentirame za oblekata na nasite zvezdi





 

Kajgana Shop

На врв Bottom