Ајде да оцениме ...

  • Креатор на темата Чек Он Ит
  • Време на започнување

rich_bitch1

~DARLING~
Член од
15 март 2007
Мислења
744
Поени од реакции
5
pa eci jas cekam vie da stavite vasi fotki pa tie da gi ocenam,ne mi e interesno sopstvenite:icon_redf
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
rich_bitch1 напиша:
pa eci jas cekam vie da stavite vasi fotki pa tie da gi ocenam,ne mi e interesno sopstvenite:icon_redf
Temava e za ocenuvanje na stajlingot. Taka da nema veze dali slikite se tvoi ili moi ili bilo cii. Milo mi e sto si aktivna na podforumov, ama prvo citaj gi naslovite na temite:pipi: :helou: :smir:
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
Ajde da gi ocenime oskarovite red-carpet izdanija od ovaa godina:


Cate Blanchett in Armani Privé Penélope Cruz in Versace Cameron Diaz in Valentino

Jennifer Lopez in Marchesa Reese Witherspoon in Nina Ricci Jessica Biel in Oscar de la Renta
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11

мммм супер, елегантно... ај лајк ит... а и фризурата :vozbud:


овие веќе сме ги коментирале неколку страни поназад :toe:


прекрасно, прекрасно, прекрасно.... ко божица е :devojce:





хммм... не, а и комбинацијата црно со темно розево не ми се свиѓат....
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413

Ми се допаѓа..впечатлив изглед..необично,уникатно



Не ми се допаѓа како и стои..не не и не


убаво е ова...баш е шармантна во овој фустан:smir:

не е лошо,ама сепак нешто не ми штима..не знам зашто:nesum:
 

rich_bitch1

~DARLING~
Член од
15 март 2007
Мислења
744
Поени од реакции
5
sorry so ke dadam komentar bez slikicka
vaka sega:za CATE iskreno ne znam sto da kazam,em mi ubav em mi e nekako kic bojata

JESICA:hot pink bojata ja obozavam ali ne na vakov model od fustan,a i frizurata nekako mi e preozblina za nejzini god

RESSE:ah ko bonbonce edna od moite favoritki,mnogu mi e ubava i mn ubavo i stoi fustanot

DZENIFER:ubav fustan ali malce cudno i stoi nekako kako trudna ja pravi,a i dosadna stana sto za sekoe dodeluvanje na oskarite nosi lokni na glavata

PENELOPE:mnogu ubav fustan,kako od bajkite

CAMERON:mn mi deluva nezgoden fustanot za nosenje a i nekako izguzvan mi deluva ne znam..ne mi se siga
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
ако веке имам коментирано на дел од сликиве, ај пак не е на одмет!


Привиот впечаток за сликава ми е како да крлушки од риба, а таков ми беше на оскарите! Да, посебен е фустанот и немам видено сличен али мене не ми се свига, а неа можда и стои1

Дефинитивно најубавата облечена на оскарите според мене! Блескаше со отворена уста ме остави! Навистина тоа сето долнио дел од пердуви е направен а горниот од свила1 И вистина преубав дизајн! Нај нај од сите ми е!



Од многу грд агол е сликана џенифер затоа изгледа како трудница на сликава! Инаку фустанот е многу убав-еден од подобрите на оскарите! Посебно ми се свига горниот дел тоа со бисерите, како божица ми е!


Не! Многу лошо изгледаше, за разлика од нејзини други изданија! Во фустанот ми изгледа некако "ефтина" а дизајнот не му е убав! Утка!



Прекрасна! Ептен убав дизајн кој ептен и стои и блескаше! Косата нежно фатена со панделка! Лепотица!

Како од бранови фустанов! Да беше некоја посветла боја многу повеке ке ми се свигаше! И вака не е лош али тоа е тоа!
:dens:
 

rich_bitch1

~DARLING~
Член од
15 март 2007
Мислења
744
Поени од реакции
5

ne znam civ dizajn e ova ali mene mi e mnogu grozen fustanot,osobeno perduvite dolu
mene ova zena mi izgleda predobro so ogled na toa deka ima nad 60 god stvarno e fantasticna,citav po internet deka ja izbrale za najubavo oblecena zena na oskarite

jebiga kolku e zgodna i neguvana.prava zena
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413

Не ми се допаѓа на мене оваа.Не знам каков ефект требало да се постигне,ама не успеало у секој случај:nenene:


женава е прилично постара, а мене на оскарите кога ја гледав ме запрепасти,колку подобро изгледаше од некои таканаречени модни икони(модни туфли би ги нарекла јас)..толку нежно толку ненаметливо...

Се е ок,ама мене бојата на маицата не ми се свиѓа:nenene:
 

rich_bitch1

~DARLING~
Член од
15 март 2007
Мислења
744
Поени од реакции
5

hmmm nemozam bas da ocenam,letna maicka i zimska bunda:toe:

ubavo samo ja bi gi isfrlila cizmite

ahhh tuka mi e preubava:cuc:
 

pinky**

..all over again..
Член од
16 декември 2005
Мислења
383
Поени од реакции
4

Hmmm.Interesna kombinacija..tipicno holivodski kako sto rece rich girl ispomesana kombinacija..uste kondurite da mozev da gi zabelezam..verojatno bi sledele nekoi patiki ili sandalki:D
Vo glavnom ovaa e eden od losite denovi na j.lo..

Osven cizmite i cantata bi ja isfrlila..Visok e so kombinacijava i voopsto ne mi odgovara!!

a ovaa mi bila najubava kombinacija od trite ..i ovde se izdvojuva kako diva ,yup thats J.lo :)
 

rich_bitch1

~DARLING~
Член од
15 март 2007
Мислења
744
Поени од реакции
5

dzen:mnogu mi e ubava tuka,ubav ten,ubava sminka,i ubav fustan

mnogu ubava kombinacija a ubavo i i stoi ,samo e prenapadno za preku den pa duri i za edna viktorija bekam

OOPS I DID IT AGAIN :pos: britni u posledno vreme ja gledam vo se polosi kombinacii,zalno od kakva zvezda sto stana
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413

Ми се допаѓа..ама без тоа зеленото..мислам многу ми е глупо и сувишно:tapp:

Па...Ок е,навистина ми се допаѓа фустанчево,стварно е тип топ средена,ама комбинацијава мислам дека повеќе е за навечер

оффф леле...:nesum:
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11


мммм ај лајк ит... само то зеленото да беше маалце посветла нијанса можда ќе беше поубо :)


леле фустанчевооо:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud: само шо не е за дење не е :)

:nemoguce:
 
Член од
4 февруари 2007
Мислења
1.640
Поени од реакции
16
a n g e l c e напиша:
ај сега ново оценување па...стилисти повелете :vozbud:



kaj ja najde ovaa glupacava ovaa vrska nema ni od stil ni od nisto
 

Kajgana Shop

На врв Bottom