Александар Вучиќ - најголемиот диктатор на Балканот по падот на комунизмот?

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
7.855
Поени од реакции
18.172
Некој поупатен ако може да објасни подетално. Ако ова помине легитимно тогаш - welcome 1984.
Screenshot_20221215-144939_Instagram.jpg
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.581
Ова второто ме потсеќа на "Сомнително лице". На оној лик што носеше визит карта "селски шпион".
 
Член од
14 август 2006
Мислења
42.050
Поени од реакции
74.567
Член од
6 декември 2022
Мислења
972
Поени од реакции
1.462
Член од
6 декември 2022
Мислења
972
Поени од реакции
1.462

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.198
Поени од реакции
15.002
Koга Кристофер Хил нешто ке нареди, мора да се почитува. :icon_lol:
 
Член од
14 август 2006
Мислења
42.050
Поени од реакции
74.567


Леле, немој молимте вакви изјави израелски политичару...
Кој ќе го слуша, кој ќе го трпи, од оваа изјава камања ќе напраи. Филм ќе сними.
 
Член од
30 октомври 2021
Мислења
1.300
Поени од реакции
2.637
Хоћемо ли то дати Косову или нећемо?

...,,fait,,....:D

 

Kajgana Shop

На врв Bottom