Александар Вучиќ - најголемиот диктатор на Балканот по падот на комунизмот?

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
4.710
Поени од реакции
14.687
Не научивте во овие десет години дека се ова игрокази на канцеларов да прикрие нешто, исто како Јасеновац пред неколку недели. ;)
 
Член од
14 август 2006
Мислења
41.344
Поени од реакции
72.423
Не научивте во овие десет години дека се ова игрокази на канцеларов да прикрие нешто, исто како Јасеновац пред неколку дена. ;)
Вучиќ со ова покушава друго да скрие?

И Курти тогаш е укључен у таа вучиќева завера. И полицијата на Косово исто. Од кај нив иде иницијативата.

Инаку ако бидне стварно големото, се знае кој најмногу ќе го јаде... Ние :icon_lol:
Апсолутно. Нема дилема тука.
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.137
Поени од реакции
26.975
Сите мислења, поврзани со актуелните случувања на Косово, се префрлени на оваа тема.

Дебатата, за Косово, ќе ја продолжиме на темата Пресвртница за Косово. :)
 
Член од
14 август 2006
Мислења
41.344
Поени од реакции
72.423

Кога станува збор за него, може чак и ова да го има изрежирано.
 
Член од
19 септември 2009
Мислења
5.081
Поени од реакции
4.932

Кога станува збор за него, може чак и ова да го има изрежирано.
100%
 
Член од
28 август 2013
Мислења
3.187
Поени од реакции
8.731
Член од
14 август 2006
Мислења
41.344
Поени од реакции
72.423
Прегледај го приврзокот 343729


Брат брата рани, и тешко му кој го нема...вака од сега ќе гласи поговорката. Благодариме Бато Вучиќ
Tака државата на УЧК просеше зрна од Чедо. Храбрите илирски воини, кои добија своја држава, се просјаци за вакцини, жито и енергенси од четничко-руската буљумента.

Албанците од кај нас, очигледно нема џенет да видат, кога од каури просат.

@Dardan-ia @puno

Како ви личи оваа идеја на нашиотв поглавар А.А., да се проси жито, гас и вакцини од четникон Вучиќ?

Зашто просите од каури? Зашто не ни даде некоја муслиманска земја енергенси, жито, вакцини...
Еве сеа глеам просите и од Бугарија, у задње време.
 

The xx

Russia state-affiliated bot. ☑️
Член од
8 април 2013
Мислења
4.691
Поени од реакции
8.464
Што е со еуфоријава во Подгорица и Црна Гора?


Падна Мило после 24 години?
 
Член од
23 јуни 2015
Мислења
186
Поени од реакции
323
Што е со еуфоријава во Подгорица и Црна Гора?


Падна Мило после 24 години?
Изгуби Мило и неговата партија во Подгорица после долго време нa локални избори, за споредба во однос на 2018та година имаат изгубено преку 18% од гласовите , од 56% на 38% падна ДПС. Исто така мислам дека само 4 или 5 општини имаат тепано, и тоа претежно места каде што се муслимани повеќето се населени, односно албанци и бошњаци.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom