Александар Вучиќ - најголемиот диктатор на Балканот по падот на комунизмот?

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
7.081
Поени од реакции
16.362
Некој поупатен ако може да објасни подетално. Ако ова помине легитимно тогаш - welcome 1984.
Screenshot_20221215-144939_Instagram.jpg
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.215
Поени од реакции
13.543
Ова второто ме потсеќа на "Сомнително лице". На оној лик што носеше визит карта "селски шпион".
 
Член од
14 август 2006
Мислења
41.351
Поени од реакции
72.464
Член од
6 декември 2022
Мислења
970
Поени од реакции
1.440
Член од
6 декември 2022
Мислења
970
Поени од реакции
1.440

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
4.710
Поени од реакции
14.687
Koга Кристофер Хил нешто ке нареди, мора да се почитува. :icon_lol:
 
Член од
14 август 2006
Мислења
41.351
Поени од реакции
72.464


Леле, немој молимте вакви изјави израелски политичару...
Кој ќе го слуша, кој ќе го трпи, од оваа изјава камања ќе напраи. Филм ќе сними.
 
Член од
30 октомври 2021
Мислења
1.188
Поени од реакции
2.085
Хоћемо ли то дати Косову или нећемо?

...,,fait,,....:D

 

Kajgana Shop

На врв Bottom