Александар Белов

cacikr

K@ŧ€ň©€ŧǾ
Член од
4 јануари 2008
Мислења
452
Поени од реакции
8
Незнам зошто ама досега со сите со кои имам започнато муабет за Александар велат дека бил глуп,а мене напротив баш ми се бендисува чоекот,баш ми е симпатичен + убаво пее:smir:
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Ќе го биде бе:)
Зашто да размислуваме толку негативно,кога знаеме дека момчево е способно да направи добра кариера,НО,доколку се подобри во одредени полиња.Харизма има,шарм има,глас,го има,само треба да се подобрат движењата и знаењата,тоа е се:)
Според мене го очекува сјајна кариера ако се подобри.Скоро цела Македонија следеше ОТ,така да знаат што може да очекуваат од Александар,иако јас секогаш викам,очекувај го и неочекуваното:)
Напред Аце:vozbud:
 

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.724
Поени од реакции
6.297
ја па мислам оти ќе го зафркнат и нишо од ветеното емоушен нема да напрај .. камо да не сум во право ..
Александар убо пеј иако имаше мали киксови и грешки на последните неколку гали . али јбг секој прај грешки .. има одличен и моќен глас, а ако постигни барем балканска слава ќе биди добро. :smir:
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
37
Поени од реакции
0
Да да, можда е грд, ама зато е глуп - ти е муабетов.

Добро среќа ние имаме многу поубави и попаметни ѕвезди , како Елвира Мекич , Ламбета,Јован Јованов,Ѓорѓи Крстевски, Драганчо од Лескоец, Бени Шаќири , Паркети...ЛЕГЕНДИИ.
И ако не нешто друго, имаат совршен глас и музички способности...

абе драганче митрески од лескоец мене ми е идол..
 

Sacansi*

Oh, crystal ball!
Член од
4 април 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
68
Мислам дека не го бива за на сцена. Ми изгледа некако стегнат онака, не да се опушти. Иначе има талент.. :)
 
Член од
18 септември 2007
Мислења
2.547
Поени од реакции
33
Дечкото има талент. Харизматичен е, ми се допаѓа неговиот глас. Има предиспозиции да успее. Веќе е познат во неколку балкански држави. Треба да го искористи овој период. Му посакувам да има одлична кариера!
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.560
Поени од реакции
6.673
Беше вчера некој во Колосеум да го проследи настапот на Алекс? (ја не бев имаше многу гужва) :)
 

candybabe

~ПЛАВУШКА~
Член од
16 јули 2008
Мислења
588
Поени од реакции
9
Само напред бе Ацкоо ..покажи им ти дека си ТИ !, не давај да се разочараат, заеби гали , заеби жири , било што било ...сеа гледај САМО НАПРЕД ,и место Тончи ,тука е твојата публика која знае што вреди и знае како да те оцени ....толку од мене за Аце наш:smir:
 

buba18

God is a DJ
Член од
8 јануари 2009
Мислења
358
Поени од реакции
10
normalno bese oti nema da pobede.nema sansi makedonec e,zatoa:toe:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.441
Поени од реакции
13.857
Супер дечко е. Мислам дека ќе го биде. Лично се знаев порано со него, кога отвараа кладилница кај нас, он работеше таму, многу фин беше, секогаш расположен за муабет, шала и др.. Мислам дека ќе успее во тоа што го работи...
 

devojka111

i'm real
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.937
Поени од реакции
148
Jas mislam deka ne e bash prichinata oti e Makedonec pa ne pobedi, zosto da beshe taka nemashe da dozvolat da bide i celo vreme favorit
Јас мислам дека причината што не победи александар, е тоа што гласачите на аднан гласаа доста мудро, на крајот се распукаа од гласање баш тогаш кога требаше- во полуфинале и финале
а и плус нашиве мобилни и фиксни оператори убаво се опарија- 40 ден на глас, а во босна 1 глас чинел 15 ден
 
Член од
11 јануари 2009
Мислења
13
Поени од реакции
2
Јас мислам дека причината што не победи александар, е тоа што гласачите на аднан гласаа доста мудро, на крајот се распукаа од гласање баш тогаш кога требаше- во полуфинале и финале
а и плус нашиве мобилни и фиксни оператори убаво се опарија- 40 ден на глас, а во босна 1 глас чинел 15 ден
Pa ne mozeme da bideme bash sigurni i vo toa deka glasachite na Adnan glasale "mudro", zatoa sto jas prochitav edna informacija od forumot na zvanichniot sajt deka navodno luge koi imale pristap do dobivanjeto na sms porakite kazale deka Aleksandar bil realen pobednik do samiot kraj....e arno ama ne veruvam deka ke se doznae sto tocno bilo, a na kraj na kraevite i ne veke bitno. Mislam deka duri i podobro e sto vaka izleze, zatoa sto uste poveke luge ke go zasakaat sega, veruvam vo toa.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom