Александар Белов

Член од
24 февруари 2012
Мислења
1.012
Поени од реакции
2.154
Да заслужеше ке гласав и без да ми кажаат.
Ама дечково нема глас бе,ме иритира.
И тоа што е наш не менува ништо...
Комшија да ми беше немаше ни линкот да го погледнам не пак да гласам.
А и на ваков начин да си билда гласови не е фер.
Му доага:Може like на profile picture? tnx :*
Не ми се веруе дека дека едно време беше споредуван со Тоше Проески.:facepalm:
Ама да не кењам,ке му посакам срека на крај.
 

Prime

Оптимус
Член од
4 јули 2010
Мислења
5.616
Поени од реакции
6.955
Најглуп момент - гласајте зашто е наш.

Е ај да ја пратиме Алачка во натпревар за брејк денс и да гласаме зашто е наша.
Што има везе ако има некој наш, коа е тапа?!
Не. Таа можиме да ја пуштиме во натпревар за готвење во кој нема да има победник затоа што судиите се мртви откако го вкусија специјалитетот и не можеа да ги избројат гласовите од интернет
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.349
Поени од реакции
12.525
Би се надоврзал на муабетот на џимеј, дека Белов докажано не го бива за пеење во живо. Слаб пејач, песните (текстот) му се на ниво на Златно славејче. Е сеа наместо да ги прочита негативните критики кои изгледа одат во нагорна линија по квантитет и да почне да се усовршува, тој стои во место. Изгледа толку му е капацитетот.
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.551
Поени од реакции
1.496
Како што гледам само хејтери....да не се сакало наш човек да се поддржи.... штета
Тоа е легитимна причина да се даде подршка на некој кој во животот не напишал сопствена песна или текст или па аранжман а целата своја "слава" ја должи на реално шоу чиј што концепт е исмејување на музиката како културен столб?

Е па ајде тогаш...нашите викаат фрлете се во вардар одкако ќе ги изедете лајната на комшијата кој поради тоа срал во чинија наместо во веце. ...затоа што се наши де.
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.786
Поени од реакции
2.879
немам ништо против да гласам зашто е наш македонец ама под услов да пее на македонски инаку ништо од тоа:);)
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.594
Поени од реакции
9.763
Гласав оти е наш. Пушете хејтери ! :cool:


:icon_mrgr:
 

Мортидо

занаетчија дете
Член од
15 февруари 2009
Мислења
1.874
Поени од реакции
1.087
Уште три денари имам за титкање, инаку би гласал сигурно. :place:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom