Ако мразите некој...

Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Ако мразите некој, го мразите делот што го поседувате кај вас.
Што мислите, точно или не?
:pos: Тоа би било фантастичен пораз. Обострано. Мислам... видено сега од друг агол веќе ама замисли да е точно... ептен поразително би било тоа.
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.314
Поени од реакции
2.199
Не мразам, а и немам намера да мразам некој! :toe:
 

Paranoik

내 ♡, ∞.
Член од
10 август 2008
Мислења
1.873
Поени од реакции
451
Mразам некој ако ми напраи нешто лошо...Инаку од чиста мира...Не:toe:
 

~BlueBerry~

*I love my dreams*
Член од
8 јануари 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
63
не мразам никој... али затоа презирам... и го презирам делот што го имаат, јас го неам = омразата
 

Kajgana Shop

На врв Bottom