Авто огласи (интересни возила за продажба)

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Sportprinz!!!!
Супер средено... само... кога јас би го имал ВЕДНАШ би ги тргнал бандашите и она озвучувањето. Едноставно, не одат на ова возило!
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
Sportprinz!!!!
Супер средено... само... кога јас би го имал ВЕДНАШ би ги тргнал бандашите и она озвучувањето. Едноставно, не одат на ова возило!
Сети му ги венците а.к.а. полумесеците... гољф 1.
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Сети му ги венците а.к.а. полумесеците... гољф 1.
Гољф 1 е универзален донатор на полумесеци. Се припасуваат на се и сешто. Задните во конкретниот случај се и напред и назад кај Спортпринцот.
ОК, за такво возило баш нема делови по трафиките... во овој момент битно е дека возилото вози, и дека не е претворено во ограда, лименка, моноволумен и сл. Друго коментирав...
Можеби во иднина некој би го вратил во оригинал.
Кога сме кај Гољф 1, исто како него така и Застава 101/128 е универзален донатор на се и сешто. Посебно на ИПМ карбуратор сосе филтер...
 
Член од
2 јануари 2012
Мислења
603
Поени од реакции
146
не вреди, 1991 е... Да беше постаро, немаше да се продава 6 месеци...
 
Член од
21 септември 2012
Мислења
1.308
Поени од реакции
1.443
Да беше 850ка, да размислам... вака слабо :D :D :D
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.098
Поени од реакции
1.885
http://reklama5.mk/Details.aspx?ad=867107

stara sum no zadrzav nesto i od mladosta,a dance me prodava i e strav da ne ostane nejziniot maz zaljuben vo mene.
stegnata sum vo top forma a me davaat za evtini pari koi bi gi dobila i vo otpad ve molam ne dozvoluvajte za 300 evra a prema mnogu moi vrsnicki pojaka da zavrsam tamu- pali vozi karoserija odlicna motor grom i vasa zelba da me poseduvate.Rodena sum 1975 a od vas zavisi koga ke mi go odzemete zivotot.

 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
дајте бе нешо ново, интересна беше темава :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom