цевитаерк
Поени од реакции
130

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Има оштетувања ајфонот или сочуван е?
  цевитаерк
  цевитаерк
  Druze telefonot e koristen 3-4 meseci aktivno i veke 5 meseci doma mi sedi samo na pat koga idam go nosam sakam da go dadam i da zeam tablet.inace od 1 den od koga go zemav ima selikonska folia na ekranot i e vo futrola.
  Azriel
  Azriel
  Ок, фала за информацијата. Ќе може ли бројче по ПП па да ти се јавам деновиве да го ѕирнам ако може...
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom