Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
2 април 2006
Мислења
2.842
Поени од реакции
31
mrme напиша:
mишан акомплишед :pehar: :pehar: фала за советите имаше нешто корисно ;) од денес сме официјално заедно :back: ако имам други проблеми ке ви кажам

:pehar: :pehar:
:zver:

:eek:lee::eek:lee:

Браос :motor:
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
mrme напиша:
mишан акомплишед :pehar: :pehar: фала за советите имаше нешто корисно ;) од денес сме официјално заедно :back: ако имам други проблеми ке ви кажам

:pehar: :pehar:
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
:zver::zver::zver::zver::zver::zver::zver:

so Streka sinko :) nash se gordeeme so tebe
 

Handsome

Love me or Blow me !!!!
Член од
21 јануари 2006
Мислења
852
Поени од реакции
1
ајде ајде само на арно да ви оди...:zver:
абе да отвориме тема за успешни мисии од хелпов овде????:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
ват ду ју тинк??:ban?:
 
Член од
27 март 2007
Мислења
1
Поени од реакции
0
kako da ja zaboravam?

:toe: raskinavme pred skoro 1god no seuste mislam na nea i cuvam slika od nea vo mob. bev so povece posle nea no zaludno e!!!
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
А што е причината за раскинувањето? Кој на кого раскина? Кажи повеќе детали, вака нормално дека ќе добиваш сериџиски совети.:)
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
јас не верувам дека ќе се врати момакот... ацид му даде нокаут во прва рунда... а и може зајакот само се шегувал...
а во случај да се врати назад... човек, аман! година дена поминало! бриши се што имаш од нејзе и кога ќе најдеш друга, остани со неа, не мисли на минатото! батали ја неа, можеш ти и подобро!
 
Член од
18 март 2007
Мислења
33
Поени од реакции
0
Сум се заљубел и сеуште сум заљубен во моајата најверна другарка, таа го знае тоа но нејќе да каже дали чувствува нешто за мене. Што мислите за тоа пишите ногу ја сакам не знам што да правам
 
Член од
24 мај 2005
Мислења
957
Поени од реакции
16
Satan напиша:
Сум се заљубел и сеуште сум заљубен во моајата најверна другарка, таа го знае тоа но нејќе да каже дали чувствува нешто за мене. Што мислите за тоа пишите ногу ја сакам не знам што да правам
Кажи и нека ги урне ѕидовите околу нејзе.
 
Член од
28 март 2007
Мислења
2
Поени од реакции
0
Zajce pa i ne moras da ja zaboravis .. javi i se .. probajte pak!
 
Член од
16 јули 2006
Мислења
312
Поени од реакции
4
MSV(support) напиша:
Кажи и нека ги урне ѕидовите околу нејзе.
pametno ti kazuvaat. barembi ke znaes za sigurno na sto si. pa sega sto bide neka bide. so sreka :)
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
31
Поени од реакции
0
e zajce ako tolku mnogu ja sakas probaj vrati si ja...pomini niz se sto bilo megu vas,zasto ostavas taka se nedovrseno,neznam sto e pricinata sto ne ste zaedno,no probaj vo sekoj slucaj....rizikuvaj...nie zenskite takvi sme sakame so usite...ama godina covek e dolg period neznam so si prael dosega...a zaebi drugi nema fajde koga drugo ti e v glava..
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
31
Поени од реакции
0
e jas da ne delam mnogu soveti oti sum zanikade...mislam mi treba sovet...
ima eden decko so mi se pustase mnogu vreme i odednas prestana i si rekov e zosto pa sega prestana?pa jas pocnav neso ova ona..i se smuvavme konecno,se slusavme po tel.sekoj den i nekolku pati bevme zaedno ama nesto ne stima,ko mali deca se molime samo i mi vika nejkam nisto seriozno...e niso ne razbiram..a ubo ni e zaedno..maski pomos so mislite vo toa glavite?

:tapp:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
2.842
Поени од реакции
31
princess$ напиша:
e jas da ne delam mnogu soveti oti sum zanikade...mislam mi treba sovet...
ima eden decko so mi se pustase mnogu vreme i odednas prestana i si rekov e zosto pa sega prestana?pa jas pocnav neso ova ona..i se smuvavme konecno,se slusavme po tel.sekoj den i nekolku pati bevme zaedno ama nesto ne stima,ko mali deca se molime samo i mi vika nejkam nisto seriozno...e niso ne razbiram..a ubo ni e zaedno..maski pomos so mislite vo toa glavite?

:tapp:
А зашто си му мавала корпи, ако ти се свиѓал??? :uvo:

Мислам дека не било во ред од твоја страна. toae:
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
не си требала да го одбиваш.. знаеш како пее џастин? what comes around, goes around... или по нашки: кругот се врти.. сега е ред ти да му се "пушташ"
совет: не се молите, бидејќи со сила нема да ви тргне. земете седнете, разговарајте сериозно, и ако на еден од вас не му одговара тоа што ќе го "договорите", не се замарајте веќе т.е. батали го, не го моли, не е само тој... текиња?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom