Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
21 ноември 2011
Мислења
6
Поени од реакции
1
vodolija sum i kolku si vo pravo so ova da znaes no samo nikogas ne treba da se ostavi prostor za nekoe somnevanje treba iskrenost, vodoliite osekjaat koga gi lazat
 

Nymphadora

Емоцинално незрело џубре
Член од
2 февруари 2009
Мислења
986
Поени од реакции
1.672
а да си фатиш дечко водолија, да немаш мака.
ни ке те гњават, ни ке те прашат кај си била со кој си била, нити пак сакаат да ги прашаш. имаш дечко како да немаш. рајат
само пази да не помисли дека слободата му ја скратуваш, е тогаш ке има борби, инаку немаш гајле од ништо.
ахах па така кажи... а не ја мака ќе мачам тука со ваги :P
 
Член од
21 ноември 2011
Мислења
6
Поени од реакции
1
па и јас сум затоа и кажувам каков да одбери за да нема мака:)
zasto koga se zapoznavam so nekoja devojka i posle 20 min sme bliski posle 30 se muvame posle 40 me prasuva sto sum vo horoskop i kazuvam i samo vika osekjav obicno so postari se desava ova od 23 do 26??
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.137
Поени од реакции
21.775
да знаеш ако не ја биде... ти ќе го кркаш :D
абе види со водолија или ја бива или не. ако не се трпите одма ке знаеш. ако си опсесивно посесивна ке имаш мака. не се откажва така лесно од слободата и другарите па затоа не ни покушвај.
инаку за другото ке ги имаш сите права и слободи на светот додека не ја злоупотребиш довербата. бог простува водолијата не
п.с договорено :)
--- надополнето: Nov 21, 2011 1:20 AM ---
zasto koga se zapoznavam so nekoja devojka i posle 20 min sme bliski posle 30 se muvame posle 40 me prasuva sto sum vo horoskop i kazuvam i samo vika osekjav obicno so postari se desava ova od 23 do 26??
па тоа и и кажувам, одма ке знае дали ке ја биде или не. нема трте мрте. или сте компатибилни или не сте.
 
Член од
21 ноември 2011
Мислења
6
Поени од реакции
1
абе види со водолија или ја бива или не. ако не се трпите одма ке знаеш. ако си опсесивно посесивна ке имаш мака. не се откажва така лесно од слободата и другарите па затоа не ни покушвај.
инаку за другото ке ги имаш сите права и слободи на светот додека не ја злоупотребиш довербата. бог простува водолијата не
п.с договорено :)
--- надополнето: Nov 21, 2011 1:20 AM ---

па тоа и и кажувам, одма ке знае дали ке ја биде или не. нема трте мрте. или сте компатибилни или не сте.

to be or not to be :)
 
Член од
21 август 2011
Мислења
5.064
Поени од реакции
5.665
ахах па така кажи... а не ја мака ќе мачам тука со ваги :P
Не го слушај, на вас жените ви треба најмашкиот хороскопски знак, а тоа е ОВЕН.
Глеј шо убаи особини имаат,;) самоуверени, родени лидери, заводници, енергични, романтични, оштроумни, борбени, страсни, оригинални, шармантни, охрабувачки и херојски настроени, големи другари, заштитнички настроени, дисциплинирани, секогаш ги исполнуваат зацртаните цели, најдобри татковци, и секако зрачат со сексуална енергија :D
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.137
Поени од реакции
21.775
Не го слушај, на вас жените ви треба најмашкиот хороскопски знак, а тоа е ОВЕН.
Глеј шо убаи особини имаат,;) самоуверени, родени лидери, заводници, енергични, романтични, оштроумни, борбени, страсни, оригинални, шармантни, охрабувачки и херојски настроени, големи другари, заштитнички настроени, дисциплинирани, секогаш ги исполнуваат зацртаните цели, најдобри татковци, и секако зрачат со сексуална енергија :D
посесивен да не заборави да спомнеш:D
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.813
zasto koga se zapoznavam so nekoja devojka i posle 20 min sme bliski posle 30 se muvame posle 40 me prasuva sto sum vo horoskop i kazuvam i samo vika osekjav obicno so postari se desava ova od 23 do 26??
Шо девојчиња ќе беа бе, 26години начукале и уште се муваат....ц ц ц:eek:

Не јас дефинитвно тврдам дека оваа тема е најјака од цел форум....читав скоро 10тина страни уназад и се превртев од смеење какви се совети бараат....и какви се фаци се обидуваат да им изнајдат совет.:pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom