Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
7 април 2006
Мислења
4
Поени од реакции
0
ubavo

Ne sakam mnogu da se mesam ama ova sto go citnav i malku ne mi e verno.Bez lutenje ama jas ne mozam da razberam:sto pravite 3 godini,samo se lapate?:lud: I tuka nema baranje samo soblakanje i rabotenje,barem taka jas sum pravel,ne se falam stvarno e taka.:star:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
G e G o напиша:
Имам фрка :nerv: . Одам со едно девојче подолго време ама уште немаме имано кекс. Пробав се ама не пали.Нон стоп ми вика ‘ Немаш појма колку те сакам ‘ ова она . Праев за тоа муабет ама ми вели ‘ Не се осеќам спремна ‘ а мене ми е дојдено до тука и назат. и барам ПОМОШ !!!! не знам што да правам. :cry:
КУПИ РОСХИПНОЛ, има у Бугарија, или напукај ја со тродон, празине, али росхипнол е турбо. Твоја е потоа. Роспхипнол, не се сеќава зошто, ама знае дека се разјебала со тебе. Во САД ги викаат roofies, може сте чуле. Кај нас се сеуште легални, ама не г има, во Бугарија ги има, легално.
 

kLiNkA

Ponosna Hrvatica
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.116
Поени од реакции
5
epa vaka.... Mi se sviga eden tip od kaj mene od skolo, postar e edna godina od mene.... Se zapoznavme pred nedela dena, trebase zaedno da isko4ime ali ja se razbolev i ostanav doma:place:... posle toa sme na titkanje i mnogu retko poraki... u skolo se pozdravuvame ali samo zdravo,kako si... Najverojatno znae deka mi se sviga ali ne DO VOLKU (MNOGU), i + site negovi drugari/ki me znaat i mu zborat aon samo se smee... Od site sto mi kazuvaat kakov e, ustvari ispaga deka e mnogu sramezliv, ne gi iskazuva 4ustvata i on nikogas NE SAKA (taka samo se pravi)... i znam deka on nikogas ne bi napravil prv 4ekor, a navistina sakam nesto so nego...Site drugarki,drugari (i moi i negovi) mi zborat kako mnogu si odgovarame (vo se) i mnogu sme slatki, ali i dvajcata sme mnogu inaet... Nikoj ne saka da go napravi prviot 4ekor... Znam deka ja ako napravam prv 4ekor ke se slu4i nesto:) ali mn se dvoumam... Sto mislite? Kakva e situacijata... Sto treba da napravam?PLS za sovet:wub:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
ragazza напиша:
Rapedrugs , ako mu dava samo taka si ebalo mater nek si najdi zamena ..
Па да га ебем, Рагацо, каков совет сака на форум. да се правиме сите душегрижници и душебрижни тињи, а да му се смееме потајно што две годинки тепа време бесполезно. Ако толку сака неа да ја опне, бујрум, росхипнол, празине, трамадол, тродон, кој курац.
Јас на негови години не се бесполезев, а да барам совет од другарчињата. Или џа или бу.
 

I am a bitch

Мачкица
Член од
24 февруари 2006
Мислења
2.016
Поени од реакции
2
kLiNkA напиша:
epa vaka.... Mi se sviga eden tip od kaj mene od skolo, postar e edna godina od mene.... Se zapoznavme pred nedela dena, trebase zaedno da isko4ime ali ja se razbolev i ostanav doma:place:... posle toa sme na titkanje i mnogu retko poraki... u skolo se pozdravuvame ali samo zdravo,kako si... Najverojatno znae deka mi se sviga ali ne DO VOLKU (MNOGU), i + site negovi drugari/ki me znaat i mu zborat aon samo se smee... Od site sto mi kazuvaat kakov e, ustvari ispaga deka e mnogu sramezliv, ne gi iskazuva 4ustvata i on nikogas NE SAKA (taka samo se pravi)... i znam deka on nikogas ne bi napravil prv 4ekor, a navistina sakam nesto so nego...Site drugarki,drugari (i moi i negovi) mi zborat kako mnogu si odgovarame (vo se) i mnogu sme slatki, ali i dvajcata sme mnogu inaet... Nikoj ne saka da go napravi prviot 4ekor... Znam deka ja ako napravam prv 4ekor ke se slu4i nesto:) ali mn se dvoumam... Sto mislite? Kakva e situacijata... Sto treba da napravam?PLS za sovet:wub:

Мислам дека треба ТИ да го направиш првиот чекор. Ако е срамежливо момчето , а мислиш дека му се допаѓаш, мораш да го направиш првиот чекор.:wub: :icon_lol: :wub: :wub:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Roshipnol the date-rape drug! Гего, ако сакаш да ја решиш, росхипнол, ако не, почекај, љубофта сама по себе носи водење љубов.
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
G e G o напиша:
Фала на совет ама 2 год. и не се баш некој мал период ама најчудно кај неа ми е што таа почнува со предигра ме пали до немај каде па ко ќе дојде и тоа на ред ‘ ам не сакам‘ толку боли прв пат шо не мојт да поднесит??????
Гегич...остај ти што ти дава совет Гарфилд...:icon_lol: Сори Гарфилде ама не те подршувам, насила убавина не бивит...Ја би те советувала Гегич да ебнеш нешто настрана...па и да дознае и да те праша зошто вака, како можеше онака имаш изговор, и ке падне ке видиш...единствено ако е веке хебната или верува у сех на прва брачна ноч, па ке ја боли и тогаш, само нема да биди свесна дека пропуштила многу...па не се прави ручни рад 2 год, а си у врска безврска...и сигурно и е јасно дека не си со неа само да ја сехаш штом сте толку време заедно...ако несака ебни нешто настрана, па што молиш кога можеш да имаш немора со неа сега за сега кога „нее спремна“...кога ке биде самата ке си побара...:icon_lol:
 
Член од
6 април 2006
Мислења
19
Поени од реакции
0
e gego gego star prijatele vistina e malo momiceto ama stvrno si greota :):):):):)
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
zivotince напиша:
e gego gego star prijatele vistina e malo momiceto ama stvrno si greota :):):):):)

А колкаво е момичето?
 
Член од
6 април 2006
Мислења
19
Поени од реакции
0
eee bratce imat i neso so vikat trpi za ubajni pa ako sakas ubajni trpi bratceeee
:)
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
G e G o напиша:
:nesvest: ....останувам на истото што ти го дадов како совет...дефинитивно.
 
Член од
7 април 2006
Мислења
4
Поени од реакции
0
Pomos

Jas sakam da kazam nesto odsabajle.Epa vaka ako vie dvajcata se sramite nisto nema da napravite,moj predlog za da bides so nego e da si najdes strojnik i mislam deka ke vi zavrsi rabota samo sto treba posle da mu kupis eden par cevli.Abe nemoj da se sramis pisi mu edna poraka na mobilen da odite zaedno na kafe sami bez nikakvo drustvo i ke ja bide plus sega ubavo e vremeto moze i da se prosetate niz park.Vo sekoj slucaj poubavo ke si pominete otkolku sto pominuvate sega sramezlivo
gledajkise.:wub: Ajde probaj vaka i da mi kazes obavezno sto si napravila.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Фак д бич, аври веј тил сандеј Гего.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom