Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.381
Поени од реакции
22.907
За оваа ливадарка зборев. Ова ти е дефиниција за ливадарка. Сега ќе не објави на профил и тебе и мене.
На стари години ќе дојде на форумов и ќе собира лични податоци од членовите за да им се заканува.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.008
Поени од реакции
36.053
Оваа објавува само гревчиња шо не се никаков фактор, а овој деканот шо и влегол у пораки со клизачи немаше муда да го објави со име и презиме. Бараше извинување али не го објави. Класична џоинт женска.
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.476
Поени од реакции
9.420
Оваа објавува само гревчиња шо не се никаков фактор, а овој деканот шо и влегол у пораки со клизачи немаше муда да го објави со име и презиме. Бараше извинување али не го објави. Класична џоинт женска.
Дали е и декан? Може со другарка си се допишуваат, па да си придаде на важност демек декан некој е зошто веќе нема што да прави, сите теми ги исцеди, на кучето сите влакна ги знаеме од сликите, знаеме ни кажала 1000 пати дека има 40, дека е младолика, со слободен дух, градска девојка, мрази клошари, боље сама него со сељаци, се дружи само со градски фаци, спортува, јако тело има, феминист до гроб, моли бога јас да не се запнам да решам нешто ко што вели, па гледаш сега демек дури и декани ја бараат.. Што да каже повеќе?
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.008
Поени од реакции
36.053
Што да каже повеќе?
Шо и да каже џабе е, нејзината иднина е скоро неизбежна ако не смени нешто радикално во тој високо токсичен карактер.

Фросе во 2054 година:

FB_IMG_1712680268856.jpg
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.372
Поени од реакции
2.295
Имам сомнеж дека мажот ми ме изневерува, ми се плаче од што не ми се верува како можеше да ми го направи ова. Но од друга страна немам избор освен да му прогледам низ прсти, зашто овде немам перспектива реално, сакам да одам кај него и да работам. Совет? Ајде сега чекам сеир и заебанции на моја сметка
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
3.906
Поени од реакции
6.213
Имам сомнеж дека мажот ми ме изневерува, ми се плаче од што не ми се верува како можеше да ми го направи ова. Но од друга страна немам избор освен да му прогледам низ прсти, зашто овде немам перспектива реално, сакам да одам кај него и да работам. Совет? Ајде сега чекам сеир и заебанции на моја сметка
Abe kafe pijal coekot vo drushto ! Ti vednash za oci!
 

YuZe

Fortune favors the Brave
Член од
22 септември 2005
Мислења
998
Поени од реакции
677
Имам сомнеж дека мажот ми ме изневерува, ми се плаче од што не ми се верува како можеше да ми го направи ова. Но од друга страна немам избор освен да му прогледам низ прсти, зашто овде немам перспектива реално, сакам да одам кај него и да работам. Совет? Ајде сега чекам сеир и заебанции на моја сметка
Што точно сомнеж? Го фати во лага или некој ти дошепна нешто за него?
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.372
Поени од реакции
2.295
Abe kafe pijal coekot vo drushto ! Ti vednash za oci!
Да и тој така вели, и плус се сликал насмеан со нејзиното кучеo_O ама тоа куче ми го покажува уште од пред месец дена на слика, а мене сега тек ми текна да прашам чие е.:tapp: значи којзнае колку пати каферишел со неа, делат кујна во смештај голема зграда е тоа, има мажи и жени таму. Не е Германија во друга држава.
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
3.906
Поени од реакции
6.213
Што точно сомнеж? Го фати во лага или некој ти дошепна нешто за него?
Go videle na Kafe so nekoja :shok2:
Да и тој така вели, и плус се сликал насмеан со нејзиното кучеo_O ама тоа куче ми го покажува уште од пред месец дена на слика, а мене сега тек ми текна да прашам чие е.:tapp: значи којзнае колку пати каферишел со неа, делат кујна во смештај голема зграда е тоа, има мажи и жени таму. Не е Германија во друга држава.
E vo koja de!
Kajgana e pogolema, ce najdime nekoj da go vcepa
I na kraj kraishta mozhebi vo tvoe otsustvo postanal Livadar :shook: .
 
Член од
13 април 2021
Мислења
3.201
Поени од реакции
10.719
Имам сомнеж дека мажот ми ме изневерува, ми се плаче од што не ми се верува како можеше да ми го направи ова. Но од друга страна немам избор освен да му прогледам низ прсти, зашто овде немам перспектива реално, сакам да одам кај него и да работам. Совет? Ајде сега чекам сеир и заебанции на моја сметка
Зошто имаш таков сомнеж? Раскажи за да знаеме што да те советуваме.
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.372
Поени од реакции
2.295
Go videle na Kafe so nekoja :shok2:

E vo koja de!
Kajgana e pogolema, ce najdime nekoj da go vcepa
I na kraj kraishta mozhebi vo tvoe otsustvo postanal Livadar :shook: .
Германско говорно подрачје - држава, но повисок стандард од Германија. Немора се да откриваме.
Автоматски споено мислење:

Зошто имаш таков сомнеж? Раскажи за да знаеме што да те советуваме.
Погоре спомнав, уште од пред месец дена се сликал со куче едно пудлица насмеан, денес ми призна дека е тоа куче на некоја си жена, а кога го барав на месенџер замина во својата соба, зашто не сакаше пред неа да збори со мене, сигурно пиеле кафе во кујна заедно, тој се правда вели немал ништо со неа.
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
3.906
Поени од реакции
6.213
Германско говорно подрачје - држава, но повисок стандард од Германија. Немора се да откриваме.
Dobro de, ima i lichni poraki.
A i ako ne se lazham mislam deka znam za kaj zboruvash.
I ima prilika da ti se pomogni. Ama ti si znaesh
 

Kajgana Shop

На врв Bottom