Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
16 јануари 2021
Мислења
377
Поени од реакции
1.104
Ти вака ќе и кажеш на девојка ти. Ќе ја врзеш ќе и го исплескаш газето и после ти неа ќе ја прашаш, може сеа да се гледам со сестра ми..? (y)
 
Член од
21 јули 2017
Мислења
289
Поени од реакции
233
Стварно има ебење? Нели сега се се префрли виртуелно, на Интернет. Виртуелен секс, виртуелен криминал, виртуелна деликвенција, итн итн...
Пред 20 години беше дупењето, пред Интернетот, сега, 5 години се договараш преку Фејсбук за обична кафесредба... или можда не е така, м? Помладиве се ебат? :D :D :D
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.534
Поени од реакции
7.086
Стварно има ебење? Нели сега се се префрли виртуелно, на Интернет. Виртуелен секс, виртуелен криминал, виртуелна деликвенција, итн итн...
Пред 20 години беше дупењето, пред Интернетот, сега, 5 години се договараш преку Фејсбук за обична кафесредба... или можда не е така, м? Помладиве се ебат? :D :D :D
Slabo si so tekovnive slucuvanja,

Denes se dupat po 3x dnevno, od noga i gospod znaj so kogo.
 
Член од
21 јули 2017
Мислења
289
Поени од реакции
233
Slabo si so tekovnive slucuvanja,

Denes se dupat po 3x dnevno, od noga i gospod znaj so kogo.
Како си сигурен? Сите се прават ебачишта наизуст, а не личи дека стварно дупеле/се дупеле.
Еве јас имам пробано неколку такви сајтови за возрасни, и фрлано пари. Сум сретнал македонки, ама кога ќе дојде моментот за средба се закопуваат во земја...
И на Фејс исто нешто девојки за секс има, коа ќе дојде време за средба, штама...

Добро, сајтови за возрасни не е некој критериум баш, нити социјални мрежи
 
Последно уредено:
Член од
21 јули 2017
Мислења
289
Поени од реакции
233
Abe ostaj sajtovi prijatele,
Odi proshetaj po ulici i pozboruvaj so lijge
Да ти верувам.
Можда дека сум соло, па ме нејќат. Треба партнерка за свингерај. Можеби и треба бисекс да станам пошто мажот на девојката за свингерај е исто бисекс... :D:D:P:P

Само тешко ќе се деси да станам бисекс. Значи си седам соло :D

Мх, јебига. Ви ја искаљав темата. Се извинувам :D
 
Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.461
Да ти верувам.
Можда дека сум соло, па ме нејќат. Треба партнерка за свингерај. Можеби и треба бисекс да станам пошто мажот на девојката за свингерај е исто бисекс... :D:D:P:P

Само тешко ќе се деси да станам бисекс. Значи си седам соло :D
Соодносот е 90/10. Да те неќат е редовна состојба за нив. Приоѓање “лице в лице“ е најлошата можна форма на денгуба. Полоша и од денгубата со интернет сервисите.
 
Член од
30 јануари 2023
Мислења
26
Поени од реакции
39
заклучок: машките се примерни и фини момчиња а жените латентни курви :pipi:
 
Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.461
заклучок: машките се примерни и фини момчиња а жените латентни курви :pipi:
А па најјак заклучок: ти си најпаметна од сите, бравос, награда- чаша ладна вода и еден уште поладен игнор.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.856
Поени од реакции
25.041
Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.461

Kajgana Shop

На врв Bottom