Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
15 април 2019
Мислења
1.086
Поени од реакции
1.542
of tebe ne mi treba nisto
za tvoja srekja gushkanje I vnimanie iam vo izobilstvo
ps: neam slobodno vreme za razlika of tebe koj visok imash.
 
Член од
25 август 2019
Мислења
263
Поени од реакции
471
Za da me navredis treba da imas dobar kof. na inteligencija.
Mi davas sovet, ti odgovaram na sovetot, i mi vikas zapisi se na karete...obid za merenje pamet? ne te razbiram
 
Член од
25 август 2019
Мислења
263
Поени од реакции
471
1567610216604.png
@DenaM , девојче/жено, коментираш(во улога на советодавач), потоа ти одговарам на истото и почнуваш да ме вреѓаш. Ти пишав дека не те разбирам, ти ми одговори
malku ti e e na tebe skokanje decko.
nemora niso ti kazav so se tice mene obesi se.
Ако имаш слободно време да советуваш, советувај. Дури и да е погрешно, океј - добредојден е секој совет. Но ако имаш потреба од вниамение, па си решила да коментираш со цел да разврзеш караница, најди си друг и лечи си ги фрустрациите на друго место. ПС. Ти признавам, појака си, попаметна, поинтелигентна, секоја твоја реплика беше одлично осмислена и најважно...твојата комуникација е на завидно ниво. Секоја чест. Ти победи. Браво.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.709
Поени од реакции
9.541
Прегледај го приврзокот 216619
@DenaM , девојче/жено, коментираш(во улога на советодавач), потоа ти одговарам на истото и почнуваш да ме вреѓаш. Ти пишав дека не те разбирам, ти ми одговори

Ако имаш слободно време да советуваш, советувај. Дури и да е погрешно, океј - добредојден е секој совет. Но ако имаш потреба од вниамение, па си решила да коментираш со цел да разврзеш караница, најди си друг и лечи си ги фрустрациите на друго место. ПС. Ти признавам, појака си, попаметна, поинтелигентна, секоја твоја реплика беше одлично осмислена и најважно...твојата комуникација е на завидно ниво. Секоја чест. Ти победи. Браво.

Ај па и ти, колку брзо се предаваш!!!
..а баш почна да станува интересно:coffee:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom