bobi-skk
Поени од реакции
865

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • отиде оф топик темата, се очекуваат опомени :D
  bobi-skk
  bobi-skk
  znam,ama me nervira koga nekoj se pravi mnogu pameten i terainat:)
  perez9
  perez9
  тука се сФите озбилни кај смејш да маваш сеир на нечие тролање, само смејш на тролање коректен совет да дајш, пази молимте
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom