Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
7 септември 2016
Мислења
3.930
Поени од реакции
4.390
...ете на пример мене ми се допаѓа бред Пит и што да правам??;)
... создади телесна зависност,...„ дркај ја најмалку 100 х на него“! :P
Kako da zaboravam edna devojka. Ne mi iskaca od glava. A znam i sum svesen deka ne mozam da ja imam. Ne mozam ednostavno, mi ide da se ubijam, pomos.
koga najmalku ocekuvash ke se pojavi devojka sto ke ti go privlece vnimanieto i ke te zainteresira, dobra i fina.a do togash gjabe se.
... еве мој предлог,не ти го привлече вниманието ова девојка види што убав предлог ти дава, симпатично како неа :love:
 
Последно уредено:
Член од
6 февруари 2014
Мислења
913
Поени од реакции
796
Во ред е душо, не мора да се согласуваш со мене, но јас стојам цврсто на ставот дека треба малку да бидеме самокритични, свесни на своите можности и квалитети кои ги поседуваме..и...да, треба да правиме селекција на своите желби а не да фантазираме нешто невозможно...ете на пример мене ми се допаѓа бред Пит и што да правам??
;)
Bred pit veke e 55 godini. Sto ke ti e
 
Член од
15 април 2019
Мислења
141
Поени од реакции
109
... создади телесна зависност,...„ дркај ја најмалку 100 х на него“! :P


... еве мој предлог,не ти го привлече вниманието ова девојка види што убав предлог ти дава, симпатично како неа :love:
nema problem tuka sum za druzenje vo sekoe vreme (y)
 
На врв Bottom