Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
14 јули 2017
Мислења
167
Поени од реакции
132
Најинтересна работа е тоа што 70% од машките НЕ ЗНААТ да прават муабет со женски. Добра беше идејава на детево што праша и можеше добра дискусија да се развие ама...
Зборот ми беше, немојте да ми кажете дека не сте виделе убава девојка во бус, не знам по улица, дискотека и да се скамените?
Има мајстори и во оваа "професија". Јас би ги нарекол манипулатори зависи до кој степен може да отиде работата. Но, секако, во склоп на човечката природа е да се размножува. А кога ќе помине добра женска или стоиш до добра женска и САКАШ да почнеш муабет а не знаеш како или ќе почнеш нешто да збориш и ќе тресеш зелени... Сепак и ова е еден вид "наука" :P ... Со вежбање (многу корпи) до совршенство... :D :D

ПС 5-6% успешност при пуштање на девојки е одличен процент. А има и мајстори со над 20-30% (и немојте да ми кажете до парите било се, знам клошари со пун чеб шо не знаат да свртат женска и обратно) :D
Јас имам проучувано Pick-Up, идеше топ се додека не си фатив женска, сеа да зборам со некоја ќе бидам најголемиот дебил.
Тоа е како и се друго вештина на која треба да работиш континуирано.
 
Член од
3 март 2010
Мислења
637
Поени од реакции
368
Најинтересна работа е тоа што 70% од машките НЕ ЗНААТ да прават муабет со женски. Добра беше идејава на детево што праша и можеше добра дискусија да се развие ама...
Зборот ми беше, немојте да ми кажете дека не сте виделе убава девојка во бус, не знам по улица, дискотека и да се скамените?
Има мајстори и во оваа "професија". Јас би ги нарекол манипулатори зависи до кој степен може да отиде работата. Но, секако, во склоп на човечката природа е да се размножува. А кога ќе помине добра женска или стоиш до добра женска и САКАШ да почнеш муабет а не знаеш како или ќе почнеш нешто да збориш и ќе тресеш зелени... Сепак и ова е еден вид "наука" :P ... Со вежбање (многу корпи) до совршенство... :D :D

ПС 5-6% успешност при пуштање на девојки е одличен процент. А има и мајстори со над 20-30% (и немојте да ми кажете до парите било се, знам клошари со пун чеб шо не знаат да свртат женска и обратно) :D
точно
Ама најтрагично е што на форумот има такви што не да се здрват туку бегаат настрана од жени, а тука се прават НЕКООЈСИ ЏЕК
А овие женскиве па тие се остаја од е...., а тука ми промовират некој си целибат
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Па со такво понашање како што го прикажуваат одредени на форумов или па велат дека го прикажуваат во јавност, не целибат, хименот пак ќе ти зарасне читајќи.
 
M

Martin1312

Гостин
Најинтересна работа е тоа што 70% од машките НЕ ЗНААТ да прават муабет со женски. Добра беше идејава на детево што праша и можеше добра дискусија да се развие ама...
Зборот ми беше, немојте да ми кажете дека не сте виделе убава девојка во бус, не знам по улица, дискотека и да се скамените?
Има мајстори и во оваа "професија". Јас би ги нарекол манипулатори зависи до кој степен може да отиде работата. Но, секако, во склоп на човечката природа е да се размножува. А кога ќе помине добра женска или стоиш до добра женска и САКАШ да почнеш муабет а не знаеш како или ќе почнеш нешто да збориш и ќе тресеш зелени... Сепак и ова е еден вид "наука" :P ... Со вежбање (многу корпи) до совршенство... :D :D

ПС 5-6% успешност при пуштање на девојки е одличен процент. А има и мајстори со над 20-30% (и немојте да ми кажете до парите било се, знам клошари со пун чеб шо не знаат да свртат женска и обратно) :D
Само манипулација не е, едноставно само ги користиш законите на природата и треба многу добро да ги читаш девојките. Се учи понашање а можеш да збориш за најдосадно нешто и да го направиш интересно. Девојчињата ги вози емоција и на нив нема да им биде гајле ако немаш многу пари или не си згоден.
Многу добро се чувствуваат кога ќе ги направип да се смеат и забавно да им е.
Исто така ќе им биде досадно ако цело време им збориш за тоа колку си богат, како толку си успеал и така ќе привлечеш само лесни девојки.
А кога на девојче и се пуштиш така со пристојност и храброст колку и да не си убав или богат ти си пред сите тие кои ја замараат на фб и "фраери" во диско колку и добро да изгледаат и да се богати.
Едноставно учиш да правиш муабет со непознати девојки и луѓе и така создаваш социјална слобода со која што нема да се замараш со други луѓе.
Вие сите што се правите паметни пробајте да направите муабет со девојче непознато и да ја насмеете, ќе се чувствувате толку добро дека на некој сте му го направиле денот добар.
Или имате друга опција, ставајте огласи колку сте богати и барајте придружби кој ниту нема да ве направат среќни ни задоволно.[DOUBLEPOST=1528448868][/DOUBLEPOST]
Најинтересна работа е тоа што 70% од машките НЕ ЗНААТ да прават муабет со женски. Добра беше идејава на детево што праша и можеше добра дискусија да се развие ама...
Зборот ми беше, немојте да ми кажете дека не сте виделе убава девојка во бус, не знам по улица, дискотека и да се скамените?
Има мајстори и во оваа "професија". Јас би ги нарекол манипулатори зависи до кој степен може да отиде работата. Но, секако, во склоп на човечката природа е да се размножува. А кога ќе помине добра женска или стоиш до добра женска и САКАШ да почнеш муабет а не знаеш како или ќе почнеш нешто да збориш и ќе тресеш зелени... Сепак и ова е еден вид "наука" :P ... Со вежбање (многу корпи) до совршенство... :D :D

ПС 5-6% успешност при пуштање на девојки е одличен процент. А има и мајстори со над 20-30% (и немојте да ми кажете до парите било се, знам клошари со пун чеб шо не знаат да свртат женска и обратно) :D
Порано луѓето се запознавале едноставно, на "корзо". Доволно е да ја насмееш и добро да си поминувате, а денес ова со фб сите фраери.
Тие што се најсамоуверени, највеќе корпи попиле и знаат како е неуспехот. Во мое опкружување имам пријатели кои се не толку комуникативни, само во својот круг. Сите имате околу вас такви луѓе и не им иде добро со друштвото.
Успешноста со девојки е можда 3% од запознавање до секс. Е сега ти за 30 дена секој ден пуштај се на 5 тоа ќе бидат 150 девојки и сигурно ќе ебеш по една секој месец.
И не ми зборете сега дека човек треба цел живот да остане само со една. Обично тоа не успева дека глумат некој друг за да им биде врската ама на крај ќе пукне негде.
Подобро е да бидеш лично свој со своја смисла за хумор, свој шарм и ако треба илјадници нека те одбијат ама тие нема да те памтат.[DOUBLEPOST=1528448989][/DOUBLEPOST]
Јас имам проучувано Pick-Up, идеше топ се додека не си фатив женска, сеа да зборам со некоја ќе бидам најголемиот дебил.
Тоа е како и се друго вештина на која треба да работиш континуирано.
Така е другар, тоа е вештина треба цело време да ја тренираш. Неможеш да научиш да возиш точак од книга туку преку многу паѓање.
 
Последно уредено од модератор:
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.731
Поени од реакции
9.782
Интересни ми се типциве што се влезени во пикап филмови па гледаат видеа на јутјубот со некои Американци кои цицаат views и им перат мозок. Техники, вештини незнам што...на жените не им бил важен изгледот, кариерата се додека си вицкаст :pos: Се глупираат у јавност после, имам со свои очи видено, поголем cringe нема од ова. Не е лесно ни женско да си.
 
M

Martin1312

Гостин
Интересни ми се типциве што се влезени во пикап филмови па гледаат видеа на јутјубот со некои Американци кои цицаат views и им перат мозок. Техники, вештини незнам што...на жените не им бил важен изгледот, кариерата се додека си вицкаст :pos: Се глупираат у јавност после, имам со свои очи видено, поголем cringe нема од ова. Не е лесно ни женско да си.
Ти сигурно си некој намќор и забавен си кога ќе се напијеш само.
Сигурно во животот никој не си насмеал.
И баш е забавно кога некој ќе те одбие, ојачубам. Неможам цел живот да се понашам како множината дека се досадни и не правам ништо криминално само си го правам животот забавен.
Интересни ми се типциве што се влезени во пикап филмови па гледаат видеа на јутјубот со некои Американци кои цицаат views и им перат мозок. Техники, вештини незнам што...на жените не им бил важен изгледот, кариерата се додека си вицкаст :pos: Се глупираат у јавност после, имам со свои очи видено, поголем cringe нема од ова. Не е лесно ни женско да си.
Не се глупирам во јавност, си го правам животот забавен. И што ако ме одбие девојче, може и за на работа да ме одбијат па сега би требало цел живот на грб на моите да останам, да ми дадат пари, кола и по мене да се лепат курви со кој нема да осетам среќа.
И го правам денот позабавен на девојката и ако е она интересна ќе и биде убаво. Ако е некоја дигната ќе се направи не ме гледа и ќе и биде криво зошто немаш авион. А ти нема далеку да стигнеш со тие курви.
 
F

Flatter

Гостин
Е фала ти многу на советите, немам си друга работа па ете сега испаѓам надвор и цел ден ќе бркам женски по улица. охх

Ајде сега фино лепо кажи му на татко ти да ти го блокира интернетот. Уште млеко од мајка ти пиеш си дошол овде филозофии да предаваш.
 
M

Martin1312

Гостин
Е фала ти многу на советите, немам си друга работа па ете сега испаѓам надвор и цел ден ќе бркам женски по улица. охх

Ајде сега фино лепо кажи му на татко ти да ти го блокира интернетот. Уште млеко од мајка ти пиеш си дошол овде филозофии да предаваш.
Ќе се пуштам на улици по цел ден, не сум како тебе некој џаболебар.
Нема татко ми да ми блокира интернет ако сакаш рипај во Вардар.
Умри си невин, а јас имам 18 години па кога ќе имам 20 ќе научам и ќе ебам 50 девојки за една година.
Умри од љубомора.
И многу сум паметен.
 
F

Flatter

Гостин
Ќе се пуштам на улици по цел ден, не сум како тебе некој џаболебар.
Нема татко ми да ми блокира интернет ако сакаш рипај во Вардар.
Умри си невин, а јас имам 18 години па кога ќе имам 20 ќе научам и ќе ебам 50 девојки за една година.
Умри од љубомора.
И многу сум паметен.
Ако само така треба многу си паметен, додека мајка ти и татко ти, ти го ранат газето ќе учеш 50 девојки за една година.
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.103
Поени од реакции
9.698
Гледате дека се работи за дете, џабе е и да му објасните. Не можете да му помогнете, сега е заглавен во еден вид на умствен кафез каде што е опседнат со бркање жени како некој манијак. Има два избора - или ќе созрее и ќе сфати дека од старт ја има промашено работата или ќе биде како оние hhhhh ubava si и што свират по женски на улица. Нема трето.
Освен ако не е некој трол тогаш првата опција отпаѓа. Отидено е детево и му нема спас. Втората опција гарантирано
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.097
Поени од реакции
5.767
Добар процент е 3%. Се ставаш на 33 женски, ќе начекаш една што подолг период е сува, ќе ти даде и успех е тоа (y)
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.823
Поени од реакции
10.551
Ќе се пуштам на улици по цел ден, не сум како тебе некој џаболебар.
Нема татко ми да ми блокира интернет ако сакаш рипај во Вардар.
Умри си невин, а јас имам 18 години па кога ќе имам 20 ќе научам и ќе ебам 50 девојки за една година.
Умри од љубомора.
И многу сум паметен.
И да успееш во ова, иако чисто се сомневам, шо ако си ебел 50 девојки во една година? Задоволство ти е пред другите да кажиш еј јас ебев 50 девојки? Мислиш дека си успеал во животот со тоа? Или кој кур? Баш ме интересира. Многу голема филозофија е да го пикниш алатот во дупка, стварно се покажува со тоа интелектуалната способност на една личност... Сета среќа па човекот еволуирал да се размножува на ваков начин, замисли да требало да имаш IQ поголемо од собна температура, ќе имаше светска популација десет пати помала отколку моменталната. И ти ќе беше девица нормално.
 
M

Martin1312

Гостин
И да успееш во ова, иако чисто се сомневам, шо ако си ебел 50 девојки во една година? Задоволство ти е пред другите да кажиш еј јас ебев 50 девојки? Мислиш дека си успеал во животот со тоа? Или кој кур? Баш ме интересира. Многу голема филозофија е да го пикниш алатот во дупка, стварно се покажува со тоа интелектуалната способност на една личност... Сета среќа па човекот еволуирал да се размножува на ваков начин, замисли да требало да имаш IQ поголемо од собна температура, ќе имаше светска популација десет пати помала отколку моменталната. И ти ќе беше девица нормално.
Секој во својот живот има своја цел.
Мене ми е да еба
И да успееш во ова, иако чисто се сомневам, шо ако си ебел 50 девојки во една година? Задоволство ти е пред другите да кажиш еј јас ебев 50 девојки? Мислиш дека си успеал во животот со тоа? Или кој кур? Баш ме интересира. Многу голема филозофија е да го пикниш алатот во дупка, стварно се покажува со тоа интелектуалната способност на една личност... Сета среќа па човекот еволуирал да се размножува на ваков начин, замисли да требало да имаш IQ поголемо од собна температура, ќе имаше светска популација десет пати помала отколку моменталната. И ти ќе беше девица нормално.
Мајчин ти една само ќе ебеш т.е. твојата жена и толлу
 
И

Име И Презиме

Гостин
ДЕТЕ не труј со глупости , уште дркаш на порничи гола жена и пи.ка со очи не си видел .
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Со моменталниот памет долго време нема да види и ќе пере рачно. :icon_mrgr:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom