Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

K

kicodarker

Гостин
Незнам што е тоа лошо ако си го организирам животот и поставам приоритети на креирање "Подобар Јас" и нормално ќе фаќам девојки и ќе ги ебам само дека ќе бидам алфа.
Не ми треба романтика дека погрешно сте ја сфатиле љубовта.
.
Ти никогаш немаш фатено дрвојка ниту ќе фатиш оти си реинкарнација на некој Турчин кој имал харем (пу пу со голема те напишав) и еден куп жени што ги грабал по селата и зулуми си праел и по ока пари со им барал.
Затоа бе ќерата во овој живот си реинкарнација во овој суртуков што си и нема да можеш да ќариш женска оти кармата ти е таква неаирлија.
 
M

Martin1312

Гостин
Ти никогаш немаш фатено дрвојка ниту ќе фатиш оти си реинкарнација на некој Турчин кој имал харем (пу пу со голема те напишав) и еден куп жени што ги грабал по селата и зулуми си праел и по ока пари со им барал.
Затоа бе ќерата во овој живот си реинкарнација во овој суртуков што си и нема да можеш да ќариш женска оти кармата ти е таква неаирлија.
Летово ќе се пуштам секој ден на улица на 50 девојки и од сега додека не ебам не го дркам
Има да ја распрснам јако на таа
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.568
Поени од реакции
17.968
Летово ќе се пуштам секој ден на улица на 50 девојки и од сега додека не ебам не го дркам
Има да ја распрснам јако на таа
Ја ијам коза за парење, можеш да се вежбаш на неа ако сакаш. Али многу е уображена, мора посуптилен пристап.
 

Gandradelic

Banderash
Член од
31 март 2014
Мислења
1.297
Поени од реакции
782
Be afraid. Be very afraid. :D

Машкиве изненадуваат со комлицираноста, али што да прават, мораат и они некако да се тркаат со девојките во тој дел. Мене ова не ме чуди, мислам дека повеќето што мислат во животот на женски само и како да се секснат побрзо се вакви случаеви.
Муабет ипол накај два пушти со муабетов ......
Реалност1 > исти сме. Реалност2 > идиотите се тркаат, и гинат .... + кога девојката е во + во трката уствари е во дупло - ( минус ) така што контрапродуктивен е самиот субјект ( fml=0t ) во тој контекст.
Тоа е еднакво на САЛТО МОРТАЛЕ. Џабе е едноправниот муабет "како" цифрата не е битна. 4 ME~!
 
Последно уредено:

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Има модератор на под-форумот?!
Сега ја видов темата, ќе поделам санкции утре а во меѓувреме, наместо вакви постови во иднина користете ја опцијата "пријави лошо мислење" .
 

a9mkd

Љетиф
Член од
14 јуни 2015
Мислења
495
Поени од реакции
274
Фејсбук бате, поголем ј_барник нема.
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.822
Поени од реакции
10.551
Мислам дека треба да се измисли нешто пософистицирано од reCAPTCHA баш за вакви форуми, со уште една опција, да не можат ни роботи ни ебачи да се регистрираат. Ем ќе се зголеми квалитетот на дискусиите, ем ебачите нема да губат време тука наместо да фаќаат женски во гтц.
 

GreenRoot

^Зелен^
Член од
20 јули 2011
Мислења
2.547
Поени од реакции
2.117
Незнам што е тоа лошо ако си го организирам животот и поставам приоритети на креирање "Подобар Јас" и нормално ќе фаќам девојки и ќе ги ебам само дека ќе бидам алфа.
Не ми треба романтика дека погрешно сте ја сфатиле љубовта.
Сега ќе правам се за некоја девојка и после ќе ме остави, а на сметка на тоа да го запоставам своето тело, ум и др. работи.
Бoгaми умoт веќе ти е зaпoстaвен. Oди сегa скрaти ги срaмните влaкнa дa не гo зaпoстaвиш и телoтo.

Sent from my LG-H830 using Tapatalk
 
Член од
19 февруари 2015
Мислења
51
Поени од реакции
58
Незнам што е тоа лошо ако си го организирам животот и поставам приоритети на креирање "Подобар Јас" и нормално ќе фаќам девојки и ќе ги ебам само дека ќе бидам алфа.
Не ми треба романтика дека погрешно сте ја сфатиле љубовта.
Сега ќе правам се за некоја девојка и после ќе ме остави, а на сметка на тоа да го запоставам своето тело, ум и др. работи.
Ti u skoro vreme nema da mirisnes putka decko :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Гледате дека се работи за дете, џабе е и да му објасните. Не можете да му помогнете, сега е заглавен во еден вид на умствен кафез каде што е опседнат со бркање жени како некој манијак. Има два избора - или ќе созрее и ќе сфати дека од старт ја има промашено работата или ќе биде како оние hhhhh ubava si и што свират по женски на улица. Нема трето.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom