Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
3 март 2010
Мислења
633
Поени од реакции
359
Ti u skoro vreme nema da mirisnes putka decko :)
искрено ме плаши тоа твое его, али пошто имаш голема самодоверба верувам дека ќе успееш, освен во случај не добиеш стотици корпи и станиш втор синан сакич

тоа што гледаш видеа нема да научиш и да бидиш професионалец, ти да бидиш алфа и да правиш партали со жени, тоа можи ако се лажиме, али ова со гибањето можи да ти успее ако ти тргни со некоја и набиеш самодоверба, тоа е најбитно ако успееш да маниш неколку ќе набиеш таква самодоверба што сами ќе ти идат, меѓутоа ако се разочараш од неуспех ќе бидиш од оние што мрачат цел живот
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.122
Поени од реакции
15.937
Коле, па кај си ти, ни фалеше на темава.
Дај му некој поконкретен совет на детево, воведи го во светот на фраерлукот, предај го тоа факелот, овај знаењето за ловење женски.
 
M

Martin1312

Гостин
Гледате дека се работи за дете, џабе е и да му објасните. Не можете да му помогнете, сега е заглавен во еден вид на умствен кафез каде што е опседнат со бркање жени како некој манијак. Има два избора - или ќе созрее и ќе сфати дека од старт ја има промашено работата или ќе биде како оние hhhhh ubava si и што свират по женски на улица. Нема трето.
Има трето.
Ќе правам муабет со девојчиња на улица и можда ќе сакаат со мене да искочат.
Ти чекај од фб ќе ти пише некока или ќе ти местат. Сигурно не си многу комуникативен
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Има трето.
Ќе правам муабет со девојчиња на улица и можда ќе сакаат со мене да искочат.
Ти чекај од фб ќе ти пише некока или ќе ти местат. Сигурно не си многу комуникативен
Е не сум, прав си.
 
Член од
19 февруари 2015
Мислења
51
Поени од реакции
58
искрено ме плаши тоа твое его, али пошто имаш голема самодоверба верувам дека ќе успееш, освен во случај не добиеш стотици корпи и станиш втор синан сакич

тоа што гледаш видеа нема да научиш и да бидиш професионалец, ти да бидиш алфа и да правиш партали со жени, тоа можи ако се лажиме, али ова со гибањето можи да ти успее ако ти тргни со некоја и набиеш самодоверба, тоа е најбитно ако успееш да маниш неколку ќе набиеш таква самодоверба што сами ќе ти идат, меѓутоа ако се разочараш од неуспех ќе бидиш од оние што мрачат цел живот
Prijatele taj maabetcijata kako da sakase da go citiras :)
 
Член од
22 април 2012
Мислења
74
Поени од реакции
54
Има трето.
Ќе правам муабет со девојчиња на улица и можда ќе сакаат со мене да искочат.
Ти чекај од фб ќе ти пише некока или ќе ти местат. Сигурно не си многу комуникативен
Ја знам што му е дечково.
"Марте Наумовска синдром"...
 
И

Име И Презиме

Гостин
Има трето.
Ќе правам муабет со девојчиња на улица и можда ќе сакаат со мене да искочат.
Ти чекај од фб ќе ти пише некока или ќе ти местат. Сигурно не си многу комуникативен
Дете не и се ставај суптилно на @Ilumious :pos: биди по фраер ко @Invader :drk::place:
 
Член од
20 април 2012
Мислења
3.678
Поени од реакции
9.689
Незнам што е тоа лошо ако си го организирам животот и поставам приоритети на креирање "Подобар Јас" и нормално ќе фаќам девојки и ќе ги ебам само дека ќе бидам алфа.
Не ми треба романтика дека погрешно сте ја сфатиле љубовта.
Сега ќе правам се за некоја девојка и после ќе ме остави, а на сметка на тоа да го запоставам своето тело, ум и др. работи.
Не си свесен која алфасвежина донесе на темава.:zver:
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.720
Поени од реакции
1.477
Зошто едноставно зошто сте толку злобни и хејтерски настроени? Сите се родивте учени и знаете се? Нови генераци нормално незнае два збора да сврзе , а не па како да се пушта ! Наместо совет само омаложување! Туку да ти кажам ич не се секирај еве најискрено ти кажувам има едно не ебел убавиот ебел упорниот. Плус види грешни видеа си гледал ова е вистинското.
 
Член од
3 март 2010
Мислења
633
Поени од реакции
359
настрана мајтапот, поарно на улица да гиба женски, него на интернет да кисни како многу реатардирани на денешницава
тоа дека не знај два збора да кажи, не знам
негова работа е што прави, не знам што му се загрижиле сите за него, дрн дрн мадиња
 
Член од
2 октомври 2015
Мислења
109
Поени од реакции
50
Најинтересна работа е тоа што 70% од машките НЕ ЗНААТ да прават муабет со женски. Добра беше идејава на детево што праша и можеше добра дискусија да се развие ама...
Зборот ми беше, немојте да ми кажете дека не сте виделе убава девојка во бус, не знам по улица, дискотека и да се скамените?
Има мајстори и во оваа "професија". Јас би ги нарекол манипулатори зависи до кој степен може да отиде работата. Но, секако, во склоп на човечката природа е да се размножува. А кога ќе помине добра женска или стоиш до добра женска и САКАШ да почнеш муабет а не знаеш како или ќе почнеш нешто да збориш и ќе тресеш зелени... Сепак и ова е еден вид "наука" :P ... Со вежбање (многу корпи) до совршенство... :D :D

ПС 5-6% успешност при пуштање на девојки е одличен процент. А има и мајстори со над 20-30% (и немојте да ми кажете до парите било се, знам клошари со пун чеб шо не знаат да свртат женска и обратно) :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom