ЈСП - случки, прашања, дискусии

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.508
Поени од реакции
1.728
Има две теткици шо возат за ЈСП. И двете се квалификувани за на рели, така да пазете се во 22 и во некој од оние од 60 нагоре што одат:)
Вчера кога идев накај центар, автобусот угаси 4 пати. :tapp:
 
Член од
23 август 2008
Мислења
1.755
Поени од реакции
264
Има две теткици шо возат за ЈСП. И двете се квалификувани за на рели, така да пазете се во 22 и во некој од оние од 60 нагоре што одат:)
Вчера кога идев накај центар, автобусот угаси 4 пати. :tapp:

има и една што вози 35ка
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.661
Поени од реакции
9.972
Ја иам глеано една 31 шо вози
ќе го превртеше автобусот за малце,на тоа кривината кај градинката у Драчево шо е:nesum:
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
има една теткица и седмица шо вози.. коа идам на факултет ако ја видам неа у автобус се молам безбедно да стигнам само нишо друго...
 
Член од
23 август 2008
Мислења
1.755
Поени од реакции
264
И сеа испадна дека пола возачи во ЈСП се жени?
Не бе...
2-3 се само ама ги мењаат во различни автобуси.

За таа што вози 35ка знам дека е албанка по националност, иначе е средно висока ,слаба и смеѓа накај плава коса :)
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Има две теткици шо возат за ЈСП. И двете се квалификувани за на рели, така да пазете се во 22 и во некој од оние од 60 нагоре што одат:)
Вчера кога идев накај центар, автобусот угаси 4 пати. :tapp:
Таа што вози 22 е од Волково ако мислиме на истата жена..ниска со црвена коса :nesum: со нејзе цел град ќе го свртиш за 20 минути..жената не е здрава лета со автобусот некат кога ваќа кривина и на тротоар се качува без да намали брзина:vozbud::vozbud::vozbud:
 

Gunner4ever

Vive la France
Член од
14 ноември 2009
Мислења
663
Поени од реакции
130
Toa se profesionalni vozaci koi se zemeni od F1 ali pred toa bea u nascar a 1 god pominaa u WCR da se doobucat i osvoija mn nagradi, a edna od niv bese i na paris dakar za vozenje kamioni se jadese so toj rusinot(mu go zaboraiv imeto:toe:)ali na kraj izgubila se stepala so suvozacot nejkel da menja guma go mrzelo.
 
Б

Бат Елохим

Гостин
еј тетката од 22ка е најдобра бе. автобусот фул, ама онака сардини едни врз други, а она мртва, ладна со смирен глас: Ајде за уште двајца место направете, греота се...
Човече, ко мантра да и тоа... А луѓето во автобус ќе се испотепаа :))
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
7 теткици возат за ЈСП, три од нив беа во Сител во некоја емисија пред некој ден
 

pHiLLiPcHo

Шушљак
Член од
26 февруари 2009
Мислења
892
Поени од реакции
68
Ме нервира тоа што секој училишен ден кога идев со седмица до железничка,секој ден пукаа петарди у автобус и беше бетер од кочина:tapp::tapp:

има и една што вози 35ка
има една и седмица чиста вози
 
T

TaMчЕ

Гостин
Во 41 коа се враќав од Драчево...тој кретенот ќе се лупнеше со еден огромен камион пошо возеше 300 на саат :tapp::tapp: :nerv: клошар глуп
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
ме нервираат трките на 2 со 12 или 22 ЈСП со 22 приватна
 

Kajgana Shop

На врв Bottom