Ѓоко Танески и екипата во Осло!

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
луѓе вие го избравте да оди. немојте сега да ми се правите мона лиза тука :uvo: од влатко илиевски 10000 пати беше поубава песната, а се кладам дека дечкото знае и англиски.

п.с. ако ве сретне некој од друга држава мене не ме познавате дека сум одовде
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.966
Поени од реакции
4.073
луѓе вие го избравте да оди. немојте сега да ми се правите мона лиза тука :uvo: од влатко илиевски 10000 пати беше поубава песната, а се кладам дека дечкото знае и англиски.

п.с. ако ве сретне некој од друга држава мене не ме познавате дека сум одовде
Не го биравме ние, беше наместен :tapp:
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.723
Поени од реакции
11.953
од влатко илиевски 10000 пати беше поубава песната, а се кладам дека дечкото знае и англиски.
У реду тоа за ваннаби рокерот, само уште да не беше зарипнат во гласот и ќе беше ок...:toe:
 

Sp1r0

Заљубен
Член од
8 мај 2010
Мислења
157
Поени од реакции
19
Влатко беше ѕвер али јебига мораше да се утешат охриѓаните.Годинава се поплавија,па уште да ги слушавме како не им отишол идолот на евровизија,што мислите он зошто се осеќа ко риба?
 

Youthanasia

The game
Член од
19 март 2010
Мислења
141
Поени од реакции
11
Спиро, е сега знам зш сите викале дека си закон, браво.
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
луѓе вие го избравте да оди. немојте сега да ми се правите мона лиза тука :uvo: од влатко илиевски 10000 пати беше поубава песната, а се кладам дека дечкото знае и англиски.

п.с. ако ве сретне некој од друга држава мене не ме познавате дека сум одовде
А зшото тоа ? Тебе те посрамоти ? Спомнато беше твоето име негде ?
 
Член од
21 декември 2008
Мислења
550
Поени од реакции
22

L-A-V

who cares? =)
Член од
2 декември 2008
Мислења
477
Поени од реакции
57
ухх:vozbud: хи ис д бест. добро е што се труди од клип на клип станува подобар :pos2:
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.525
Поени од реакции
33.718

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
луѓе вие го избравте да оди. немојте сега да ми се правите мона лиза тука :uvo: од влатко илиевски 10000 пати беше поубава песната, а се кладам дека дечкото знае и англиски.

п.с. ако ве сретне некој од друга држава мене не ме познавате дека сум одовде
E сеа стварно отупевте со муабетиве.
Смешно беше тоа "in Oslo I feel like a fish" и тоа ко ќе и речи на Деана "Go back,go back",ама со коментариве стварно претеравте,да не ги цитирам талентите шо кажуваат колкав срам бил за Македонија,човек шо стварно има убав глас и за разлика од тие шо го реметат на толку низок начин,тој барем постигнал нешо во животот.
 

Youthanasia

The game
Член од
19 март 2010
Мислења
141
Поени од реакции
11
Епа Ѓоко се чувствуват ко ФИШ таму заради то шо езерото му е чисто, а за нашево езеро... шо да се пофалам, Скопјанчишта ни го мочет секое лето.
Апел:Ве молиме престанете да вршите тестирање на вашата мочка во ладна вода,за да не се чуствуваме ко ФИШ.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom