Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.489
Поени од реакции
16.137
Костиќ нов играч на Интер. Гарант ќе основаат картел со Броз.
Ке го навлечат Видал на српска шабанарија и ке ги затвораат клубовите по Швајцарија кај ке настапуваат луѓето од таа бранша.
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.010
Поени од реакции
55.283
Oнана слабиот според Стек Камени, Стек Зубизарета, Стек Никополидис, Стек Мболхи, Стек Манингер, Стек Ел Хадари, Стек Мондрагон, Стек Ракуш, Стек Плетикоса, Стек Руње, Стек Рушту, Стек Акинфеев.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.546
Поени од реакции
21.524
Фабрицио Биасин, новинар и интераш го има прашано Брозовиќ дали се одлучил да остане во Интер.

Превод на неговиот одговор мислам не треба.
Исто и други твитнаа дека до Божиќ ќе биде потпишан новиот договор.


Screenshot_20211118-174907_Chrome.jpg
 
Член од
6 ноември 2014
Мислења
3.798
Поени од реакции
8.926
Само мислам прашањето е дали би сакал да остане, и одговорот е би сакал. Далеку од тоа дека останува сигурно.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.546
Поени од реакции
21.524
Само мислам прашањето е дали би сакал да остане, и одговорот е би сакал. Далеку од тоа дека останува сигурно.
Јас со моите основни познавања по италијански јазик мислев дека desiderio е decided, и си го преведов како "Ти реши да останеш"?
Преведов сега на гугл, прав си. Desiderio е уствари desire.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.163
Поени од реакции
107.619
Јас со моите основни познавања по италијански јазик мислев дека desiderio е decided, и си го преведов како "Ти реши да останеш"?
Преведов сега на гугл, прав си. Desiderio е уствари desire.
Па нели не ни треба превод? Hh
 

Трибиани

Ванда Вештерката
Член од
21 јули 2018
Мислења
3.751
Поени од реакции
8.837
Јас кога ги вреѓав,пцуев,колнев Лацио години наназад вие тука браќа ги нарекувавте...да цркнат дај боже тие копилиња...та тие та Аталанта и Рома....само против Интер сите коски ќе ги искршат и ќе изиграат...такви покварени екипи све најлошо му посакувам.
Ете ги пак копилињата Лацио...да цркнат да пропаднат све да му ебам нивно...гнасни ѓубриња...нека си џогираат против Милан и Јувентус све најмило да му изнаебам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom