Фан клуб: ЖРК Вардар

Член од
8 јули 2015
Мислења
181
Поени од реакции
593
https://reporter.mk/tv/lejno-eden-den-ke-se-vratam-vo-makedonija/

Амандин ни раскажа дека за земјава ја врзуваат многу спомени.Дел од нив се врзани за нејзините две деца,синот и ќерката, кои се родени во Скопје.

„Еден ден ќе се вратиме во Македонија.Тие мора да видат каде се родени. Тоа е дел од нивната приказна и дел од мојот живот", вели Лејно.


Кога ги роди децава оваа башка и во Скопје ???
:eek::eek::cautious:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
https://reporter.mk/tv/lejno-eden-den-ke-se-vratam-vo-makedonija/

Амандин ни раскажа дека за земјава ја врзуваат многу спомени.Дел од нив се врзани за нејзините две деца,синот и ќерката, кои се родени во Скопје.

„Еден ден ќе се вратиме во Македонија.Тие мора да видат каде се родени. Тоа е дел од нивната приказна и дел од мојот живот", вели Лејно.


Кога ги роди децава оваа башка и во Скопје ???
:eek::eek::cautious:
Или има посвоено или со сурогат мајка или воопшто не е преведена изјавата како што треба, Амандин не беше ниеднаш бремена. Ако некој знае француски нека стигне напомош да не просветли :D
 
Член од
8 јули 2015
Мислења
181
Поени од реакции
593
Во видеото убаво си кажува за децата, не е лошо преведено.
И на wikipedia пишува Le 6 septembre 2017, elle devient maman, sa femme ayant accouché de jumeaux (une fille, Mila, et un garçon, Marce ). На 6 септември 2017 таа станува мајка, неговата сопруга роди близнаци Мила и Марк.
Еве и друго интервју кај кажува за децата
http://www.femmesdedefis.com/actualites/detail-des-actualites/article/entretien-du-lundi-amandine-leynaud-les-plus-beaux-du-monde.html
Оваа да не е лезбејка ?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Во видеото убаво си кажува за децата, не е лошо преведено.
И на wikipedia пишува Le 6 septembre 2017, elle devient maman, sa femme ayant accouché de jumeaux (une fille, Mila, et un garçon, Marce ). На 6 септември 2017 таа станува мајка, неговата сопруга роди близнаци Мила и Марк.
Еве и друго интервју кај кажува за децата
http://www.femmesdedefis.com/actualites/detail-des-actualites/article/entretien-du-lundi-amandine-leynaud-les-plus-beaux-du-monde.html
Оваа да не е лезбејка ?
Да, и јас знаев дека е геј затоа ги набројав тие опции. Ете жена и ги родила децата. :))) штом се близнаци, се работи за вештачко оплодување со донор.
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.489
Поени од реакции
16.136
Ми го скршивте филмот кога кажавте дека е лезбејка, баш ми беше :ljubove:
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.911
Поени од реакции
10.542
Ми го скршивте филмот кога кажавте дека е лезбејка, баш ми беше :ljubove:
па имаме и порано зборено дека голем број у жрк се лезбејки
мислам едно време со Суслина беа пар
и тоа информацијава од прва рака, нивен соиграч ххх


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Da ne bea Tata i Suslina :D?

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Член од
21 септември 2016
Мислења
831
Поени од реакции
1.135
U ZRK site se lezbejki ne znam oficijalno ali cisto moja procenka.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Овие што не се од поднебјето не се кријат затоа што немаат ни потреба, во понормални држави е некултура некого да го прашуваш што е, приватен живот е тоа. Проблем се овие што се од Балканот или источниот блок :)))))))))))))))))))))))))))))))))))) Лакрабер, Лејно, таа голманката на куче што личеше, не се кријат.
 

MSE

Член од
13 мај 2017
Мислења
261
Поени од реакции
332
Коа веќе сте на таа тема а Лекиќ? :icon_mrgr:
 

MSE

Член од
13 мај 2017
Мислења
261
Поени од реакции
332
Eve ti so mislis? Valjda do tolku znaes da procenis.
Razbirlivo mi e toa sto ne sakaat javno da kazat posto na Balkanov ima moznost da gi kamenuvaat na plostad. :/
Изглед знае да лаже, ја мислев германката пикерот што си замина минатата сезона дека е, па има дечко некој Бошњак од овде.
А вака на изглед, глас машки, изглед машко :D (Лекич)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom