Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
Абе еве земи 1.50 погодувај секој ден склопувај од 3-4 утакмици со 300 денари да почнеш и добивката да ја уплаќаш ќе стигнеш до големи пари,ама не е така во пракса.Ќе се најде кретен некој и ќе изгуби,или екипа сеедно.
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.057
Поени од реакции
17.751
Сериозно зборам,као шо рече Џими,на 15,20 мин ..... Ама на сигурни ...,,Исто и хокеј пуно ги играат[DOUBLEPOST=1516308431][/DOUBLEPOST]Исто и на 2000 ден влог,играш добра квота 1,78,плус си 780 денари некад и илјадарка :) Има едни старци шо вртат така,си вртат со влог 2000 ден на добра квота ....Боље така на живо,отколку на мртво:LOL:
Избриши си постовите пред да те прочита @Ставрогин
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Избриши си постовите пред да те прочита @Ставрогин
Не можам дури ни да разберам што сака да каже. Она со паѓа гол го разбрав, проблемот е што понекогаш не паѓа гол. :icon_lol: Она со старците не го разбрав. Од друга страна дечкото е веќе легенда на кајгана, така да не вреди да се коментира. Само да се поднасмее човек.
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.072
Поени од реакции
11.056
Нека ги кажува тие како Монако што биле сигурно пред почетокот,јас дупла шанса ќе ги играм :D
Немора 8 коеф не ми треба толку ќе ме избудали и ќе тргнам по лоши патишта.:icon_lol:
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Доволно е аватарот да му го видиш и ќе ти стани јасно со шо чоек си имаш работа.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.160
Поени од реакции
107.602
Ајде да се активираме малце.
За вечерва, имам доверба во највечи испрдок такозвани Милер дека убаво ќе го плесне Карењо. Шварцман ќе го шварцне на долги, Кирјос сигурица на векот, Димитров не губи два пати со ред од исти играч на два последователни слема, сепи-карловац? минуска, на тепка ја лупам ама имам некој осеќај. Од жениве Оста би требало да се збогуват, Воз победа е зицер, Костујк сет и така...
Треба нога да скрши Свитолина за да земе Костјук сет.
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Не не најак е онај иреал хаха за ракомето ко ќе расправа
иреал или е тотален ретард,или е чоек од дијаспората што не го познава доволно добро нашиот јазик и нашиот менталитет,или е тежок трол....онакви непресметливи досетки,глупости,несоодветни реплики се некако чудни за нормален чоек..сите пишиме нешто се заебаваме додека тој се уфрлува со коефициенти и некакви теории на заговор..не знам чоекот дали е можеби повозрасен па поинаку гледа на работите,или можеби е саркастичен ама ако е сериозен тогаш е за лечење.
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.057
Поени од реакции
17.751
Не можам дури ни да разберам што сака да каже. Она со паѓа гол го разбрав, проблемот е што понекогаш не паѓа гол. :icon_lol: Она со старците не го разбрав. Од друга страна дечкото е веќе легенда на кајгана, така да не вреди да се коментира. Само да се поднасмее човек.
Не ми е јасно и мене тоа. @Vori зошто баш на 1.78 коефициент? Нели може на 1.84? Или уште подобро на 10.5. Ќе ставиш илјадарка, ќе земеш 9550 и плус 950 ќе одат за некој државен работник :toe:
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Da ti ebam king james i ostala bagra od klivlend kreteni 13 poena 3/4 majmunive

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
da ne ja tupite mn... Germanija,Porto,Nole,Fedex i Halep okolu 1,90, znaci bukvalno 0% sansi za pad ima tiketov, slobodno vlezete all in, pokrivam vlog jas ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom