santelli
Поени од реакции
12.028

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • M
  Ма ќути -.-
  Ни ја искршија колата дојде полиција не мрднаа со прстот нит сликаа нит бутур -.- мамата
  M
  не ми се верува колку веруваш во народов или пак јас сум испуштила тој период каде се гледа најдоброто :)
  C
  Аха, или сум помислил дека сепак не е за мене.
  ОК, ќе ме примети и тоа убаво. :helou:
  C
  Не ја приметиле а? Можеби си рекле сепак само булка. ОК. :)
  C
  Е, она беше шега само, но сепак на место нели :)
  C
  Јас сум припадник на оние што никого не поднесуваат, едвај и самите себеси. :)
  Д
  Во споредба со предходниот овој е нула. Уште кога ќе го земеме во предвид начинот на кој ги доби изборите, ми се сере.
  Д
  Шо е до мене и да го линчуваат уште подобро. Од самиот почеток не го сакам. А и го имам се на се еднаш видено на ТВ и тоа кога даваа за ова сертификатот.
  M
  ауф не знам како да го објаснам тоа што го гледам кај тебе и што е проблемот -.-

  Ти си добра личност ок така, ретко лажеш , веројатно не ни лажеш, зрачиш ко радиоактивен отпад од позитивност, искреност,доброта ама не онаа фалц демек ја добриот(егото му прави озонски дупки) туку навистина си таква . Е сеа повеќето луѓе какви се така и ги перцепираат другите ако си крадец тогаш во сите ќе гледаш крадец и на никој нема да му веруваш, ако си искрен и добар ти сите ќе ги гледаш како искрени и добри. Тоа е финтата кај тебе ти не сакаш да ги гледаш поинаку а сепак имаш способност за тоа. Перцепираш совршено добро сите позитивни страни кај другите и што сакаат да кажат барем овде на форум. Ја имаш способноста ама не сакаш да ја видиш лошата страна
  сеа не знам дали ме свати ( знам замарам посабајле )
  M
  не ни зборев за интиуција :)
  Ти читаш ама не сакаш да го видиш тоа свесно

  Имаш добра перцепција само како и сите луѓе не сакаш да веруваш во резултатот кој го дава
  M
  http://forum.kajgana.com/showpost.php?p=3323030&postcount=38
  не дека не ги читаш луѓето, туку ги игнорираш огромните предупредувачки знаци бидејќи сите сакаме да веруваме дека тој до нас е добар, правиот за нас, супер дупер другарче , дека сте компатабилни ко пријатели или љубовници

  Ти добро читаш луѓе само одбираш да не ги видиш знаците понекогаш турурурурурур ( твајлат зоне музика)
  M
  Ne знаев дека си цицлеста плавуша .... се осеќам инфериорно -.-
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom