Peja989
Поени од реакции
81.957

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Абеее шо беше фората со Стариџ :D
  Peja989
  Peja989
  Се повредил кога завршил тренингот :Д
  KembaW
  KembaW
  со испотен дрес да не го удриле по нога :D
  abe... mi go odrzavas bozino?
  Peja989
  Peja989
  Јок, ме напушти и мене. Ми се јави само пред недела дена, кога беше на автобуска, да ме чуел и го паљел бусот накај Косова. Буљаш :/
  wot
  wot
  znaes kako vikaat ako nekoj e tvoj pusti go, ako se vrati, bil tvoj, ako ne, najveca kurva u grat
  Поштуем ЛорелаИ!
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Peja989
  Peja989
  Peja989
  Мислам дека нема кој не ја поштуе, дури и Патрик :Д
  Клипче
  Клипче
  Си ја испоштува он у мотелче ако не се лажам:Д
  M
  смени бе тоа аватарот, ме исплаши :)))
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Peja989
  Peja989
  Peja989
  Те исплаши? :/
  Јас го ставив за да привлечам девојки :))) хахаха
  D
  Ти ебам фацата издркана <3
  Peja989
  Peja989
  Само што ја смениф сликата, не знам на која мислиш? :Д хахаххаа
  D
  Daedalus
  на оваа, ми искочи у фаца пер пред 2-3 сек... xD
  Peja989
  Peja989
  хахахаххахаха :Д
  Џ
  Копиле кој си бе ти што си ја затворил темата?
  3то место сум освоил.
  Дај бре едно фудбалче да напрајме Јунајтед vs Ливерпул тука од Кајгана? :D Го убедив и Сабахович да игра :DDD
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Peja989
  ManUtdChampions
  ManUtdChampions
  hahaha eve be igraj (brani) za ovie pederite :D

  Inache chim imate 5 arno e...barem 1 kje najdesh sekako...daj utre da zakazhime nekade.. mondano, koneski...od kade da baram broj? ili imate vie brojchinja? :D
  Dani
  Dani
  Знaчи не сaкaш.
  Пaметнo. И тaкa редoвни пaциенти си бевте вие нa Свoнси
  ManUtdChampions
  ManUtdChampions
  собери тимче бе, сакам у секој случај... Ако не играм фудбал од време на време низ Скопјево (пак) ќе станам 90 кила :D
  Што не кажеш дека ве снимале камери во Словенија. Баш сега имаше на вести :))))
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Peja989
  Peja989
  Peja989
  Цела репортажа беше, среќа што е толку кратко зошто не знаеш колку глупости се испотрескаа за цел ден :D хахахаха
  Џ
  `од позади тебе`

  Финтава ти е густа да те ебам у уста!
  R
  Ми најде т.е. си најдов занимација да сибиш веко.
  Барајќи го судијата со офсајдот, налетав на видеово и заглавив. Првите десет минути се поветувачки од најдобрите комедии што сум ги гледал. :D

  https://www.youtube.com/watch?v=N07VOC91Si4
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Peja989
  Peja989
  Peja989
  Ионака се мислев што филм да глеам, осеќам дека ќе заглавам со ова :Д
  Сеа си прав ВМРОвец. Ем на функција, ем шефицата на аватар. А таа сиротата, одма депресија ја лупнало, на History Channel се префрлила. :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Peja989
  Peja989
  Peja989
  хахахахаахах кога сме кај најцигани, мислам дека нема поциганска фаца од Констант. Човече, да го глеа на утакмица мислам дека ќе грицка нокти да се воздржи и да не влезе во терен за да го фати за уши и да го измкља надвор :Д
  Inglourious Basterd
  Inglourious Basterd
  Имам генерациски што личи на него. И нормално, циган е. :D
  Peja989
  Peja989
  Сеа бев на утакмица со Работнички кога играа, прав циган човече, прав циган.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom