Peja989's latest activity

 • Peja989
  Peja989 реагираше на објавата на Forza Milan!!! во темата Nudes со Хаха Хаха.
  Има нова група на Вибер, ајде Говинда прашај како да го инсталираш. :D
 • Peja989
  Peja989 реагираше на објавата на Ilumious во темата Nudes со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Ама и вие упорно не сфаќате дека сте никој и ништо, баш поради тоа што сме пред избори ќе послужите како ПР, баш како потрошен материјал...
 • Peja989
  Peja989 реагираше на објавата на Ilumious во темата НБА сезона 2019/2020 со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Затоа што ако не постираш да те видат сите = немаш живот.
 • Peja989
  Peja989 одговори на темата Nudes.
 • Peja989
  Peja989 реагираше на објавата на курајбер во темата Nudes со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Си треба ваков скандал во државава чисто да се замислат родителите што си ги оставија децата да им растат на аутопилот, водени од...
 • Peja989
  Peja989 одговори на темата НБА сезона 2019/2020.
  Мене ми е кристално јасно ама и несподелување на социјални мрежи не значи дека не пратиме што се случува во животов. Јас на ФБ имам по...
 • Peja989
  Peja989 одговори на темата Nudes.
  Не сфаќаат, не им е јасно или пак се прават глупи wowowow abe se ebe sigurno sta kurac. Ќе споделам еден статус од личност која ја имам...
  • 1580141517196.png
 • Peja989
  Peja989 реагираше на објавата на Bateman во темата Nudes со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Детска порнографија е и ако типката шо си ја онадувал има 17 години и 11 месеци а ти објавиш недолична слика од неа.
 • Peja989
  Peja989 одговори на темата НБА сезона 2019/2020.
  Прееска возам низ гужва у ова мртвиов пренатрупан град и слушам на радио (Лајв мислам дека беше) и еден идиот умараше 5 минути, имаше...
 • Peja989
  Peja989 реагираше на објавата на Stefan-kobe во темата НБА сезона 2019/2020 со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Донев и компанија, ве молам оставете го постов, сепак таков е моментот јебига. Бај д веј не сакам да го нападнам Џејми, само да му...
 • Peja989
  Peja989 одговори на темата Nudes.
  Ми доаѓа да повратам кога гледам дека има возрасни луѓе кои упорно и упорно бараат начин како да дојдат до таа група и да гледаат...
 • Peja989
  Peja989 реагираше на објавата на Io Sono Interista во темата Фан Клуб: Интер со Тажно Тажно.
  Месец дена го чекав да дојде и сега не можам да се израдувам ко човек со ова што се случи со Коби.
 • Peja989
  Peja989 реагираше на објавата на Марли во темата Serie A 2019/2020 со Хаха Хаха.
  Цобе, Син, Бене, Чекич е таа групација, се собираат навечер кај стефан у подрум имаат соба цела со слики од Џонтра. Џони седи пред...
 • Peja989
  Peja989 одговори на темата НБА сезона 2019/2020.
  Можеби мутаво ама ти си причината поради која што жолта (покрај црвена) ми е омилена боја, ти во дресот на Лејкерс.
 • Peja989
  Peja989 реагираше на објавата на HEKOJ во темата НБА сезона 2019/2020 со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Фала ти за сите натпревари и знај дека доцна во ноќта кога ретко кој помислува да остани буден, а уште помалку да гледа кошарка, некој...
На врв Bottom