Peja989
Поени од реакции
81.957

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Ми се допаѓа
  Reactions: Peja989
  Peja989
  Peja989
  Абе, ти текнува кога пишувавме поезија :'(
  M
  Malcolm van den Сабаховић
  ехехе. И тоа од работно место. Кај што „преведувам скрипти“.
  За Трезеге ми е омилена.
  Али мене најмногу ми текнува на твојот ГОЛЕМ ПРИЈАТЕЛ
  Peja989
  Peja989
  Сале :'(
  Вака, додека лежам и си
  пишувам рими
  стихови
  или брзозборки
  како сакаш
  ми текнува на Сале, додадено од Аладин
  со една буква во вид на
  срп
  Како еден друг побратим мислеше
  дека тој
  ни помалку ни повеќе
  мене ми е
  замислете
  другар.

  :'(
  http://i.imgur.com/GF770pe.png
  Со Лестер почнав да играм менаџер од досада, трета сезона собрав пари да купам асален везњак, го зедов Вајгл и види што вика ликот хахаха иде од Дортмунд во Лестер и вика илустриос клаб хахаха
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Peja989
  Ilumious
  Ilumious
  ммуабетот голем мал клуб :D
  Peja989
  Peja989
  хахаахаххаха КИНЕЊЕ хахахаха
  Ilumious
  Ilumious
  а што убаво си ги имав купено Дауд со Ндиди ми беа автобус прав и ми ги здрпаа Сити и ПСЖ, морав вака да праам :D понервозна бев од каталонциве со Нејмар хахаха
  PoZZ Pejo, nije problem u mom banu vec je problem sta nisi vidio da sam ja prvi napadan i da sam se samo branio.
  Ali sve ok, veliki pozz.
  Peja989
  Peja989
  А зошто кога те нападнаа не го пријави мислењето и не остави модераторите да се справат со навредата?
  R
  Поголем хејтер на менаџерот од мене си станат.... ХАХАХАХАА
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Peja989
  Peja989
  Peja989
  Абе брат, брука е ова. Ако он заслужува 100к неделно, тогаш јас заслужувам барем да бидам штопер у резерви, жими се'.
  R
  red.devil
  Лингард зема 100к.... Те разбирам потполно.
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Peja989
  Peja989
  Peja989
  Потрагично е кога тоа е оправдано од навивачите а истите тие се смеат кога друг клуб преплаќа играчи.
  Џ
  Џонтра Волта
  hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
  • Ми се допаѓа
  Reactions: LadyMilo
  Џ
  Џонтра Волта
  mos i nesto ubodem :)))))))))))))))))
  • Ми се допаѓа
  Reactions: LadyMilo
  Џ
  Џонтра Волта
  k
  • Ми се допаѓа
  Reactions: LadyMilo
  ll be happy to share additional details with you my email id is "giffjanba23@hotmail.com respond to my email address not in this site because you do not visit this site
  Majce ti ebam mnogu se smeam hahahahaha
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Peja989
  парва
  парва
  хахаххах копиле јајца ти се стопиле
  Мноо јака финта ја ги дупу такој на работу, а у поново време ги дупу кд некој ке наручи на шанк два смута... кумановац да ви га набута хехе мноо смо се смеасмо се : D
  Педерчиња ај да пиемо пиво вечер?
  Peja989
  Peja989
  Kumanovac, ljudi ne te ebef dva posto,
  парва
  парва
  И ја примети брат, ни ич посто : )
  Само ти ме ебеш колко толко, цел си шкорпион у фазон, а те ебу гада : D хаха шалу се
  Па кд да ме... се видимо бе : D?
  H
  Моментот кога забораваш дека веќе си пишал пост па си пишуваш уште еден. Фала што ме пратиш :D
  Дечково е локум4е на слика хе хе хе :D
  Се некои постови лајкаш кај шо се спомнува насилство во врска и секс. Не те познавам, ама делуваш како некој насилен тип кој свршува додека тепа жени. О.о
  Peja989
  Peja989
  Лет го искина, маме му еба. И да не е невин дечкото, ќе го натера да го мисли спротивното хахахахаха
  Agda Beata
  Agda Beata
  Од стол паднав!
  Peja989
  Peja989
  Харвест на органи ќе им праат, ги знам јас тие работи хахахахаа
  Не се знаеме, ама се читаме. Ликов е трол над тролови, или па глупавиот и поглупавиот заедно. Биди ми поздравен :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Peja989
  Peja989
  Peja989
  хахахаахха абе брат, комедии е дечкото, греота ќе испадне ако стварно трола али ако е позбилен, сфака част на упорноста :Д
  eternum
  eternum
  Најтрагично е шо изгледа дека е озбилно ... забеган. Не ми се ни збори за него, од нервоза за поразов ми стана смешно да го читам. А можда па пивово е криво, а?
  Peja989
  Peja989
  Не е пивото брат, пивото секогаш е право другарче, секогаш со тебе на вистинско место. Денес Дунафка123 и Ван Гал се криви. Не се замарај, ми било многу полошо, последно Стиви кога напраи потег како Alexei Yagudin у најбоље дани :Д
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom