old_School_mk
Поени од реакции
5.240

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Брат, не знаеш колку ми е подобрено здравјето овој викенд. А годинава дека ми е утки, да, утки ми е цела година. На аларм дупнав нога, на Пиволенд најважните ги пропуштив поради гроздобер, и така натаму...
  Не се работи за ист случај, немам поим што била работата со обезбедувањето. Кај мене се работеше за little too much fun. :D
  се тоа убаво ја не се разбирам превише -еден другар ми ја средуваше а еве и ја сега пробав ме заебава тоа активацискиот број тој големиот(мавнав пач апдејт и генерирав нов)...ако не напиши ми го твојот ако не ти е проблем.
  Човек,ај објасни ми како го инсталираше тоа софтверот за клипови Vegas Pro 9.0? Кај мене нешто не бива.Го има ли негде без тие глупости со активациски кодови и слично?
  Nazalost nesmeam. Muzikata koja ja dobivam od Mind control ja dobivam na baza na doverba i prijatelstvo. Ne e fer da ja shiram. Ke se pojavi kaj i da e po internet forumive pa ke mozes da ja simnes. Stvarno izvini ama toa e ....
  Друже биди љубезен, и љубезно одговори ми на моето прашање... :)
  Глеам си пишал дека Тријамбака ке е у Капан Ан... А не сретнав кога? Или сум испуштил или стварно не пишувало... :) Фала однапред! :)
  Е не е океј. И од масовно убивање се вадат пари.
  И тоа што го поддржуваат многумина, не значи дека е во ред. И порнографија гледа секој, но не верувам дека би сакал да си ги види ќерките голи пред камера. Само кажав дека денес тоа што било насилство пред 30 години, повеќе не е насилство. На некого му е нормално да се кољака на нет, и мене тоа ми е океј. Али не може да кажам дека го поддржувам или дека ми се допаѓа, само зашто СИТЕ ГО САКААТ И СЕ ПРАВАТ ПАРИ.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom