PhantomerX
Поени од реакции
46

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • T
  `Влијанието на потрошувачкото општество врз личноста` нема.
  T
  За човек ти треба есеј 2-3 страни. Кој е насловот?
  Во понеделник правиме Струмичка кајгана собиранка.
  Дали си заинтересиран ?
  дечко не см у стиф.. бех на почетоко у 6_ка барака .. ама преместих се у стан см у афтокоманда на рабо од цивилизацијата моментално.. кажи речи кај прва наплатна рампа.. насабаале до велес одам пеш леб да си купам
  Колку си глуп... се остава ли мобилен број на профило мој... сите ќе ти го гледат, ќе ти остават сигнали додека си на предавања или хомиславите ќе ти стенкат у 6 сабајле...
  T
  абе заеби WoW филм, немам играно 4 дена, ц ц ц, ај да дојдам утре, кое време си дома?
  одличен браво бре ладе

  верувам во тебе и твоите способности

  пзЗ
  нека му е , навистина од срце се радувам ...ти пази што правеш да не не изненадеш со некои други моди хххх

  пзЗ се гледаме
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom