Кајгана форум

Maryah.C
Maryah.C
Јеј! =D
ЈуријАркадиевич
ЈуријАркадиевич
Што правиш? :) Како иде? Факс од денеска тргна?
Maryah.C
Maryah.C
Ау не, ние сме посебни тргнавме уште од онаа недела веќе сме навлезени во форма.Изгледа само вие почнавте од денес. :) Од кога нов ник? :)
ЈуријАркадиевич
ЈуријАркадиевич
Не, не. И ние тргнавме порано! :) Само не во полна пареа,сега почнуваме. Па си го заборавив пасвордот на претходниот и немав што друго да направам. :))
Maryah.C
Maryah.C
А толку многу ти фалеше кајганава што мораше нов профил да направиш :D
ЈуријАркадиевич
ЈуријАркадиевич
Морав да се вратам, посилно беше од мене... :) Се шегувам, има симпатични теми кои што ги следам, а се помаку имам време да дремам. :) Кај беше летово?
На врв Bottom