Кајгана форум

Maryah.C
Maryah.C
Абе ти баш си бил упорен.Браво. Кога би ме сфатил што ти зборев подолу би било добро.Или уште подобро препрочитај ја темата во слободно време. Искрено не би се трудела да ти објаснувам.
Maryah.C
Maryah.C
п.с кога веќе пишуваш би било убаво да пишуваш во коментари нема потреба од трупање на профилот.
nescafe
nescafe
Е тамам работа ако земам да прочитам 30+ страни каде што секој пост е кукање за нешто за кои самите се виновни зашто е тоа така.
Maryah.C
Maryah.C
Знаеш,тврдоглавоста и не е толку добра карактеристика али доволно си голем и би требало сам да си го знаеш тоа.
nescafe
nescafe
Ни тргна муабетов, ега ти ме анализираш мене .
Maryah.C
Maryah.C
Не се секирај по струка ми е тоа.
nescafe
nescafe
добро ти тргна

Кога би ме анализирала мене, што би рекла за тоа каков сум јас всушност.?
Maryah.C
Maryah.C
Ќе ти кажам кога ќе седнеме лице в лице.Не правам анализи на слепо, ти беше тој што донесува заклучоци од еден пост.
Maryah.C
Maryah.C
Блазе мене со некој ко тебе што ме оправи у живот.Да не беше ти уште ќе мислев дека некој може да ти фали пошто ете година дена сте живееле заедно и морало да престане и мислев нормално е да ти зафалат тие секојдневни работи,некој може да ти фали ради раскинување,ради тоа што ти го викаш-дигната глава,непристапување или не дај боже ради тоа што веќе го нема на светов.Ама замисли,за се тоа сами сме си биле виновни.
nescafe
nescafe
Ако не сме самите виновни тогаш кој е.
Ништо не мора да престане, едниствено што неможе да се одбегне е смртта ништо друго не е невозможно.
Криви сме самите зашто не се бориме за она што го сакаме туку се одкажуваме после една или две загубени битки.
Maryah.C
Maryah.C
Хахаха абе момче.
Стој си на своето ти кажав и погоре немам намера да ти го менувам ставот.Како сакаш така терај.
На врв Bottom